
Szombaton a Központi Tornacsarnokban rendezték meg az I. osztályú leány serdülő, gyermek haladó és kezdő tornászok Csapatbajnokságának első fordulóját, amelyen az FTC szakosztálya két korosztályban egy-egy csapattal indult. A gyermek kezdőben szereplő, Hürkecz Mira, Szlifka Lilien, Hosnyánszki Petra, Lukács Viktória, Sándor Natália összeállítású Fradi nagy bravúrt végrehajtva aranyérmes lett! Serdülőink a hatodik helyen zárták a versenyt.
„Az eredmény azért nagy szó, mert lányaink négy hónappal ezelőtt az ötödik helyen zárták az országos csapatbajnokságot, most azonban kellemes meglepetést okoztak a győzelmükkel. Reménykedtünk a dobogós helyezésben, de szépen kivitelezett gyakorlatokkal a még csak 9-10 éves lányaink 13 csapat közül elsők lettek” – mondta Bathó Márta szakosztályvezető.
EREDMÉNYEK
I. osztályú leány serdülő, gyermek haladó és kezdő Csapatbajnokság, 1. forduló, Budapest, Központi Tornacsarnok
Gyermek kezdő: 1. FTC (Hürkecz Mira, Szlifka Lilien, Hosnyánszki Petra, Lukács Viktória, Sándor Natália)
Serdülő: 6. FTC (Szabó Eszter, Seres-Kugler Tamara, Gáspár Gréta, Grámán-Ács Krisztina)
Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.
Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.
A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.
Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.
Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.
A csapatbajnokság második fordulójában nagyszerűen tornáztak az FTC-MVM Torna fiataljai.
Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet szereztek a hazai rendezésű versenyen.