2019. szeptember 29.
Egy arany- és két ezüstérem az Albert Kupán
Az FTC-Telekom serdülőkorú tornászai kezdő és haladó kategóriában is dobogós helyen végeztek.

Vasárnap az FTC-MVM Sportközpont adott otthont a tornászok Albert Kupájának, amely az idei ősz hazai versenye a serdülő fiú tornászok számára. Kezdő kategóriában az FTC-Telekom színeiben versenyző Buzási Bertalan első, Ruck-Makay Bence második lett, míg a haladók között Lázár Bence másodikként végzett.

- Ez a torna évről évre a felkészülésünk része, ebben az évben az Albert Alapítvány támogatásával rendeztük, ezért Albert Kupának neveztük el. Hat klub több mint 50 versenyzője vett részt rajta. Két hét múlva rendezik a serdülők magyar bajnokságát, előtte remek próba volt ez – mondta a FradiMédiának a tornaszakosztály vezetője, Puskás Jenő. -  Miután az Albert Kupa a felkészülés része, ráadásul utánpótlásverseny, nem érmekben és helyezésekben gondolkodtunk, mégis boldoggá tesz, hogy mindkét korosztályban dobogós helyen zártunk. Voltak kisebb hibák, ezeket kell korrigálnunk a következő időszak edzésein.

FTC Albert Kupa
Serdülő kezdő, egyéni összetett: 1. Buzási Bertalan, 2. Ruck-Makay Bence, 5. Sándor Aurél, 8. Szabó Bátor, 9. Dócs Balász, 10. Németh Benedek, 11. Girus Kornél
Serdülő haladó, egyéni összetett: 2. Lázár Bence, 5. Ujvári Benedek

Tanfolyamos csoport indul – tornázz a Fradiban!

Férfi torna szakosztályunk felvételt hirdet a tornasport iránt érdeklődő 5-6 éves fiúk részére.

„Fradi? Az otthonom! Soha nem igazoltam volna el!”

Klasszis tornászunk, Babos Ádám elérzékenyülve mesélt a búcsúzásról és karrierje nagy élményeiről – INTERJÚ

Babos Ádám visszavonul

Kiváló tornászunk sorozatos sérülései miatt úgy döntött, befejezi profi sportolói pályafutását.

Taroltak a fradisták az első online tornaversenyen

Az első hazai online tornaversenyen az FTC-Telekom tornászai a 24 lehetséges aranyból 13-at megnyertek.

Online versenyen indulnak férfi tornászaink

Az FTC-Telekom férfi torna szakosztálya is csatlakozott a Magyar Torna Szövetség online kezdeményezéséhez.

Páratlan ajándékkal készültek barátai az FTC bajnokának

Ifjúsági olimpiai bajnok tornászunk, Balázs Krisztián lehet, hogy verseny nélkül lép be a felnőttek közé.

Szabad-e locsolni? Húsvét a Fradi tornászainál!

Férfi torna szakosztályunk fiataljai ezúttal megmutatták, hogyan lehet kreatívan locsolkodni otthon - VIDEÓ!

A Fradi tornászai is azt üzenik: maradj otthon!

Férfi torna szakosztályunk fiataljai szüleiket is bevonják az otthoni gyakorlásba - VIDEÓ!