
Az FTC-Telekom férfi tornászai a tegnapi Csapatbajnokság után ma Szerbajnokságon vettek részt, méghozzá igen sikeresen.
Babos Ádám talajon nyert aranyérmet, valamint mind lovon, mind gyűrűn ezüstérmes lett. Boncsér Krisztián kisebb sérüléssel bajlódik, ezért ki kellett hagynia a talajgyakorlatot, de lovon és gyűrűn is bronzérmes lett.
Szerbajnokság, 1. nap
Talaj
1. Babos Ádám - 12,900
Lólengés
2. Babos Ádám - 13.400
3. Boncsér Krisztián - 11.950
Gyűrű
2. Babos Ádám - 12,800
3. Boncsér Krisztián - 12.550
Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.
A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.
Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.
Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.
A csapatbajnokság második fordulójában nagyszerűen tornáztak az FTC-MVM Torna fiataljai.
Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet szereztek a hazai rendezésű versenyen.
Nagy Márk az egyéni összetettben és két szeren is dobogóra állhatott az azeri viadalon.