2022. október 17.
Eredményes szereplés az ötödik Albert Kupán
A kétnapos versenyen több FTC-versenyző is győzni tudott a maga számában.

Az FTC-Telekom férfi torna szakosztálya a hétvégén ötödik alkalommal rendezte meg az Albert Kupa fiú utánpótlásversenyét. A kétnapos viadalon szombaton a serdülő haladó, a serdülő kezdő és a gyermek haladó korosztályok versenyeztek, míg vasárnap a gyermek kezdő sportolók álltak a szerekhez. A meghívásos versenyen az FTC-Telekom, a GYAC, a KSI és a BHSE fiataljai indultak el.

Szakosztályunk versenyzői jól és eredményesen szerepeltek: gyermek haladó korosztályban Ráduly Sándor, egyéniben, a 2013-14-es korosztályban Veres Henrik, a 2015-ös születésűek és fiatalabbak kategóriájában Torma Maxim, gyermek kezdő korosztályban, csapatban pedig az FTC-Telekom „A” csapata győzedelmeskedett. Emellett többen is dobogós helyen zártak.

A két nap alatt több illusztris vendég is a helyszínen tekintette meg a versenyeket, például az olimpiai bajnok Berki Krisztián, a MATSZ szakmai igazgatója, Takács Tibor a torna szakosztály tiszteletbeli elnöke, vagy éppen válogatott tornászunk, Balázs Krisztián.

Albert Kupa

Az FTC tornászainak eredményei korosztályonként

Serdülő haladó korosztályban:

3. Szontagh Álmos

9. Németh Bendegúz

13. Péli Dominik

Serdülő kezdő korosztályban:

2. Velinov Krisztián

3. Bánki Márk

4. Ludányi Levente

7. Ujvári Boldizsár

Gyermek haladó korosztályban:

1. Ráduly Sándor

2. Gulyás Milán

6. Nnorom Alex

7. Gilányi Márk

15. László Bártfai Balázs

22. Nagy-Hegedüs Ákos

Gyermek kezdő korosztályban:

Csapatban

1.   FTC-Telekom „A”
4.   FTC-Telekom „B”

6.   FTC-Telekom „C”

7.  FTC-Telekom „D”

 

2013-14-es korosztályban:

Egyéniben

1.Veres Henrik

3. Király Benett

5. Molnár Barnabás

5. Barna Mihály

11. Bugyi Attila

12. Xu Zishan

14. Berki Zsolt

19. Szabó-Gyerák Botond

21. Forgács Előd

23. Kiss Boldizsár

26. Garzó Barnabás

27. Magony Gellért

28. Sárdi Balázs

 

2015 és fiatalabbak:

Egyéniben

1.Torma Maxim

3. Suta Simon

4. Dán Dominik

7. Szabó Botond

8. Csermer Bence

9. Láng Marcell

10. Kántor Levente

11. Nagy Dániel

12. Mezőfi Dániel

13. Nagy-Horváth Bence

Cikkajánló

Hivatalosan is véget ért a tornaidény

A szezon az utánpótlás-korosztályok felmérésével zárult.

Remek eredmények az év utolsó versenyén

Zámbori Zala újabb két aranyérmet szerzett a tornászok Mesterfokú Bajnokságán.

Zámbori Zala győzelmével indult a szezonzáró

Az FTC-Telekom tornásza izgatottan várja a vasárnapi folytatást.

Csapatban harmadik lett az FTC két fiatalja

Péli Dominik és Szontagh Álmos képviselte az FTC-Telekom tornaszakosztályát a csehországi emlékversenyen.

Szépen csillogó országos bajnoki érmek

Női torna szakosztályunk versenyzői régen látott remek eredményeket értek el a hétvégi versenyen.

Eredményes csehországi torna

Zámbori Zala és Nagy Márk képviselte az FTC-Telekom fiú tornaszakosztályát az Olimpiai Reménységek Versenyén.

Az első randi, sebességmámor és egy különös póló

Sorozatunk legújabb részében sikeres tornászunk, Balázs Kriszitán és edzője, Nagy Zoltán következik.

Fiatal tornászaink aktív hétvégéje

Budapesten több versenyt is rendeztek szombaton és vasárnap.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin