2019. október 29.
Európa-bajnokságon jártak a fradisták
A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

Október 24-27. között az izraeli Holonban rendezték meg az akrobatikus tornászok korosztályos Európa-bajnokságát, amelyen a magyar válogatottban két egység is csak ferencvárosi tornászokból állt. A lányok 11-16-os korcsoportjában az Ozsvár Klára, Varga Borbála, Vajna Lilla összeállítású második számú magyar csapat (a kis képen) 49.100 ponttal összesítésben a 26. helyen végzett.

A 12-18 éves vegyes párosok versenyében a korosztályos magyar bajnok fradista Nagy Zsófia, Nyári Zsolt (a nagy képen) kettős 49.910 pontot szerzett bemutatott gyakorlatával, így a 17. helyen zártak.

(Fotók: MATSZ Akrobatikus Torna Szakág)

AKROBATIKUS TORNA
Korosztályos Európa-bajnokság, Holon (Izrael)
Leány 11-16, csapat: 26. Magyarország 2 (Ozsvár Klára, Varga Borbála, Vajna Lilla)
12-18, vegyes páros: 17. Nagy Zsófia, Nyári Zsolt

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Az egyéni összetettben taroltak a fradisták

Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.

Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak

Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.