2026. május 20.
Ezüstérem a lány utánpótlás csapatbajnokságon
A csapatbajnokság második fordulójában nagyszerűen tornáztak az FTC-MVM Torna fiataljai.

Szombaton a budapesti Központi Tornacsarnokban került sor az utánpótláskorú lányok csapatbajnokságának második fordulójára, ami egyben Budapest bajnokság is volt. Az FTC-MVM tornászai nagyszerűen szerepeltek, hiszen a lányok annak ellenére állhattak dobogóra, hogy az egész mezőny egyik legfiatalabb átlagéletkorú csapatát alkották.

Az ezüstérmes csapat tagjai: 

Mester Dóra
Jack Jools
Gilányi Hanna
Molnár Olívia
Lacsny Zsuzsanna

 

Cikkajánló

Fiatal tornászaink szép eredményei Mariborban

Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.

Arany csapatban és egyéniben is

Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.

Gyermeknapi torna a Népligetben

Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.

Koperben szerepelt Világkupán a Fradi tornásza

A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.

Tornászunk szó szerint elmacskásodott

Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!

Nyolc érem az utánpótlás Budapest Bajnokságról

Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.

Zámbori Zala 8. lett a taskenti Világkupaversenyen

Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.

Hat ferencvárosi aranyérem a 22. Fradi Kupán

Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet szereztek a hazai rendezésű versenyen.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin