Szombaton a budapesti Központi Tornacsarnokban került sor az utánpótláskorú lányok csapatbajnokságának második fordulójára, ami egyben Budapest bajnokság is volt. Az FTC-MVM tornászai nagyszerűen szerepeltek, hiszen a lányok annak ellenére állhattak dobogóra, hogy az egész mezőny egyik legfiatalabb átlagéletkorú csapatát alkották.
Az ezüstérmes csapat tagjai:
Mester Dóra
Jack Jools
Gilányi Hanna
Molnár Olívia
Lacsny Zsuzsanna
Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.
Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.
Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.
A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.
Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.
Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.
Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet szereztek a hazai rendezésű versenyen.