2019. március 19.
Gyászolunk
Elhunyt az FTC egykori tornásza, Csoszor János.

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy elhunyt Csoszor János testnevelő tanár, az FTC volt tornásza, Magyar Zoltán és Sivadó János sporttársa, Vigh László tanítványa.

Emlékét őrizzük!

Egy arany és két ezüst az osztrák nemzetközi versenyen

Akrobatikus tornászaink kiválóan szerepeltek az 5. Internationaler Walfviertel Kupán Ausztriában.

Junior torna-vb: Balázsnak az olimpia a célja

Az FTC-Telekom tornásza a sportágtörténelmi világbajnokságra készül, de még ennél is komolyabb tervei vannak.

Megvolt a nagy élmény - Tornászunk is letette az esküt

A június 21-én kezdődő II. Európa Játékokon magyar bajnok tornászunk, Babos Ádám képviseli a Ferencvárost.

Tornázni öröm – nyári tábor a Fradiban!

Június 17-től indul az első az turnus FTC női torna szakosztályának szervezésében.

Minimális különbséggel a lengyelek nyertek Tatán

Balázs Krisztián egy szert vállalt, csak lovon indult, miután kisebb hátfájdalmakkal küszködött.

A lengyelek ellen készülnek a fiúk a junior vb-re

A junior torna vb-n induló fiúk elutaztak Tatára, ahol szombaton egy nemzetközi megmérettetés vár rájuk.

Taroltunk a Fradi Kupán

Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet nyertek a hétvégi Fradi Kupán – GALÉRIA!

Öt érem, ketten is mehetnek a vb-re!

Tornászaink öt érmet szereztek az 5. Nemzetközi Budapest Kupán, ketten pedig készülhetnek a junior...