2024. május 13.
Három aranyérem a jubileumi 20. Fradi Kupán
Akrobatikus tornászaink remekeltek az Elek Gyula Arénában megrendezett rangos versenyen.

A szokásoknak megfelelően az Elek Gyula Arénában rendezték meg az újabb Fradi Kupa akrobatikus torna versenyt, amely jubileumához érkezett, hiszen ez volt a 20.

A versenyen remekeltek a Fradi tehetségei és felnőtt tornászai. Gyermek párosban az Eskutics-Hennel Olívia, Kiskartalyi Mila kettős nyert, junior vegyes párosban a ferencvárosi Paunoch Izabella a BASE-s Stefán Márrkal együtt szintén aranyérmes lett. Az utóbbi hetekben a felnőtt mezőnyben kiválóan szereplő Király Jázmin, Meleg Dóra, Molnár Jázmin összeállítású hármas egységünk ismét a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Rajtuk kívül még egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a Fradi akrobatikus tornászai.

XX. Fradi Kupa
Gyermek
Páros: 1. FTC (Eskutics-Hennel Olívia, Kiskartalyi Mila), 6. FTC (Szilágyi Liza, Szőke Noémi)
Hármas: 4. FTC (Gönczöl Amira Kitt, Müller Anna, Szőke Nóra Abigél), 5. FTC (Magyari Dorka, Soltész Martina, Szegedi Gréta)
Youth, páros: 4. FTC (Barna Kata, Papp Letícia)
11-16 évesek
Páros: 3. FTC (Schneider Lara Bianka, Varga Lili Izabella)
Hármas: 4. FTC (Fóti Zsófia, Sándor Zita, Szabó-Schandl Gréta)
12-18 évesek, hármas: 4. FTC (Bodnár Lilla, Nádasi Szaffi Vica, Radvánszki Réka)
Junior
Vegyes páros: 1. Paunoch Izabella (FTC), Stefán Márk (BASE)
Hármas: 2. FTC (Buzási Éva, Horváth Éva, Vadász Heléna)
Felnőtt, hármas: 1. FTC (Király Jázmin, Meleg Dóra, Molnár Jázmin)

Rangos díjat kapott férfi tornászaink edzője

Gerevich György Nevelőedzői Díjat vehetett át Puskás Jenő.

Egy felnőtt és három up bajnoki címet nyertünk

Akrobatikus tornászaink kiválóan szerepeltek a Magyar Bajnokságon.

Remek eredmények a Mackó Kupán

Fiatal tornászaink egyéniben és csapatban is szereztek aranyérmet.

Vk-ezüstérmes lett Székely Zója Szlovéniában

Tornászunk felemáskorláton lett második a Koperben zajló világkupaversenyen.

Gerendán és talajon nem jutott döntőbe Székely Zója

Eb-ezüstérmes tornászunk gerendán 15. lett, míg talajon a 23. helyet szerezte meg.

Torna Vk: Székely Zója döntős felemáskorláton

Eb-ezüstérmes tornászunk első helyen jutott döntőbe a szlovéniai Világkupán.

Egy nap Székely Zójával - ígérjük, megéri!

Egy teljes napot töltöttünk tornászunkkal, aki őszintén beszélt a mindennapjairól - VIDEÓ