2019. május 1.
Így készül a reklámarc!
Balázs Krisztián a tavalyi sikeres ifjúsági olimpia után idén hazai junior vb-n áll szerhez - VIDEÓ!

Az FTC-Telekom tornásza, Balázs Krisztián 2018-ban egy-egy arany-, ezüst- és bronzérmet nyert a Buenos Aires-i ifjúsági olimpián. Az Albert Alapítvány által támogatott Kiki sikereinek köszönhetően a 2019-es, győri junior torna világbajnokság reklámarca lett, és fiatal sportolónk természetesen szeretne ehhez méltó gyakorlatokat bemutatni a versenyen.

Bajnokunk soha nem látott OLYAT, amit nemrég Afrikában

Többszörös magyar bajnokunk ellátogatott szerelme családjához Botswanába, ahol… – VIDEÓ!

Változatlanul az élen, a Fradié a legjobb szakosztály!

A magyar férfi tornasportban az elmúlt évekhez hasonlóan továbbra is az FTC-Telekom a vezető erő.

Látványos mozdulatok, tündéri nyilatkozatok - videó

Immáron hagyomány, hogy remek eseménnyel zárja az óévet torna szakosztályunk.

A határon túli magyarságot segítette a Fradi

A Székelyudvarhelyre vitt tornaszerekkel a fiatalok felkészülését szeretné segíteni klubunk – VIDEÓ!

Klubtörténelmi siker a fradista lányoktól!

Az FTC tornászai olyan eredménnyel zárták a magyar bajnokságot, amelyre még nem volt példa a szakosztálynál.

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.