2022. május 16.
Kiváló szereplés a Budapest Bajnokságon
A Fradi férfi torna szakosztályának ifjú tehetségei kitettek magukért a fontos hétvégi versenyen.

Az elmúlt hétvégén a Központi Tornacsarnokban került megrendezésre a fiú tornászok utánpótlás csapatbajnokságának második fordulója, ami egyben Budapest-Vidék Bajnokság is volt. Fiú tornászaink kitettek magukért és a kétnapos versenyen a szakosztály hagyományainak megfelelően eredményesen szerepeltek. Négy korosztályban rendeztek versenyeket, és mind a négy korosztályban ott vagyunk az élmezőnyben.

A 2022-es év Budapest Bajnokságának eredményei:

Részletes eredmények korosztályonként:

Serdülő Haladó Korosztály
Csapatban:
2. FTC-Telekom csapata 239.60 pont
A csapat tagjai: Németh Bendegúz; Péli Dominik; Szontagh Álmos; Hegyi Zsigmond

Egyéniben:
3. Péli Dominik 80,60 pont
5. Hegyi Zsigmond 79,050 pont
8. Németh Bendegúz 76,350 pont

Szontagh Álmos combsérülése miatt négy szeren segítette eredményesen a csapatot.

 

Serdülő Kezdő Korosztály
Csapatban:
3. FTC-Telekom csapata 335,100 pont
A csapat tagjai: Velinov Krisztián; Ludányi Levente; Bánki Márk; Ujvári Boldizár; Zupkó Alfréd; Hagyó András

Egyéniben:
5. Ludányi Levente  84,05
6. Bánki Márk  83,50
9. Ujvári Boldizsár  83,15
10. Velinov Krisztián  82,55
20. Zupkó Alfréd  78,10
21. Hagyó András  72,00

 

Gyerek Haladó Korosztály
Csapatban:
1. FTC-Telekom csapata
A bajnokcsapat tagjai: Gilányi Márk; Nnorom Alex; Fábián Benedek; Ráduly Sándor; Gulyás Milán; László-Bártfai Balázs

Egyéniben:
1.Ráduly Sándor  81,75
2. Gulyás Milán  81,70
3. Fábián Benedek  80,75
5. Nnorom Alex  80,25
8. Gilányi Márk 78,45
18. László Bártfai Balázs 74,45
23. Nagy-Hegedüs Ákos 72,30
28. Csuha Noel  69,80
30. Szabó-Brosch Bendegúz 68,650

 

Gyerek Kezdő Korosztály
Csapatban:
1. FTC-Telekom „A” csapata 258,05
A csapat tagjai: Berki Zsolt; Molnár Barnabás; Barna Mihály; Király Benett Bence; Bugyi Attila; Veres Henrik
5. FTC-Telekom „B” csapata 237,05
A csapat tagjai: Suta Simon; Dán Dominik; Forgács Előd; Szabó-Gyerák Botond; Torma Maxim; Xu Zishan

Egyéniben:
1. Veres Henrik  52,90
2. Király Benett Bence  52,25
3. Barna Mihály  51,45
6. Bugyi Attila   50,60 
7. Molnár Barnabás  50,35
9. Berki Zsolt  49,50
13. Xu Zishan 48,75
14. Szabó-Gyerák Botond  48,30
17. Torma Maxim   47,30
24. Forgács Előd  46,20
27. Dán Dominik  46,05
30. Suta Simon  45,65

Az utánpótlás Csapatbajnokság 3. fordulóját május 21-22.-én rendezik meg.

Cikkajánló

Zámbori Zala két éremmel zárta a Budapest Kupát

Sikeresen szerepeltek az FTC-Telekom fiú tornászai a hétvégi versenyen.

Szurkoljunk együtt fiatal tornászainknak!

Szombaton és vasárnap a Budapest Kupán indulnak az FTC-Telekom versenyzői.

Elnöki elismerő oklevelet kapott Bathó Márta

Több évtized után elköszön a Ferencvárosi Torna Clubtól Bathó Márta.

Balázs Krisztián Világkupa-bronzérmes Koperben!

Ifjúsági olimpiai és Európa-bajnok tornászunk korláton nagyot javított és dobogóra állhatott Szlovéniában.

Balázs Krisztián két szeren is döntős Koperben

Az FTC tehetsége nyújtón és korláton is remek gyakorlatot mutatott be.

Csapatban aranyat nyert, de egyéniben is tarolt a Fradi

Fiatal tornászaink meghívásos versenyen remekeltek • Balázs Krisztián ismét Világkupán szerepelt.

Csodás fradista sikerek a magyar bajnokságon

Akrobatikus tornászaink rendkívül eredményesen szerepeltek a hétvégi budapesti versenyen.

A második helyről várjuk az októberi folytatást

A férfi tornászok csapatbajnokságának második fordulóját októberben rendezik.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin
close
Fradi most
Fradi most