archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 7.
Magyar Zoltán nyerte magyar sport kategóriában a Prima Primissima díjat
A budapesti Müpában megtartott gálaesten az FTC korábbi olimpiai bajnok tornásza, Magyar Zoltán vehette át a Prima Primissima díjat magyar sport kategóriában.

Péntek este a budapesti Müpában tartották a 16. Prima Primissima díjátadó gálaestet. A gálán idén is tíz kategóriában díjazták a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselőit.

2018-ban a Ferencvárosi Torna Clubot is az a megtiszteltetés érte, hogy egy képviselője Prima Primissima díjat vehetett át. Magyar sport kategóriában ugyanis klubunk korábbi olimpiai bajnok klasszisát, Magyar Zoltán tornászt díjazták.

A díj a komoly erkölcsi elismerés mellett jelentős anyagi elismeréssel is jár - minden győztes egyenként 15 millió forintot kap díja mellé, a Prima Primissima Alapítvány így járul hozzá a kulturális sokszínűség megőrzéséhez, ugyanis ezzel segít megismertetni a közvéleménnyel az egyébként nem termelői szférában dolgozó tudósokat, művészeket, köznevelőket és sportolókat, valamint munkásságukat.

(Fotó: MTI)

Gyászolunk

Elhunyt az FTC egykori tornásza, Csoszor János.

Éremeső az utánpótlás szezonnyitón

Férfi torna szakosztályunk fiatal versenyzői a gyermek kezdő és haladó CSB-vel kezdték meg a versenyszezont.

Zárásként két ezüstérem

Tornászunk, Babos Ádám ugrásban és korláton is második lett a Szerbajnokság záró napján.

Egy arany és további négy érem

A férfi Szerbajnokság első napján Babos Ádám talajon győzött, Boncsér Krisztián pedig két bronzérmet szerzett!

Harmadik hellyel kezdték a szezont férfi tornászaink

Az FTC-Telekom férfi tornacsapata a harmadik helyen zárta a férfi I. osztályú Csapatbajnokság első fordulóját.

Sikeres szezonkezdet

Női torna szakosztályunk versenyzői is elkezdték az idei versenyszezonjukat.

Magyar Zoltán legendás pályafutása

A nemrég 65. születésnapját ünneplő Magyar Zoltánnal, az FTC korábbi kétszeres olimpiai bajnok tornászával...

Balázs Krisztián nyert!

Szurkolóink az Ifjúsági Olimpián három érmet szerző tornászunk, Balázs Krisztián teljesítményét...