archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 7.
Magyar Zoltán nyerte magyar sport kategóriában a Prima Primissima díjat
A budapesti Müpában megtartott gálaesten az FTC korábbi olimpiai bajnok tornásza, Magyar Zoltán vehette át a Prima Primissima díjat magyar sport kategóriában.

Péntek este a budapesti Müpában tartották a 16. Prima Primissima díjátadó gálaestet. A gálán idén is tíz kategóriában díjazták a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselőit.

2018-ban a Ferencvárosi Torna Clubot is az a megtiszteltetés érte, hogy egy képviselője Prima Primissima díjat vehetett át. Magyar sport kategóriában ugyanis klubunk korábbi olimpiai bajnok klasszisát, Magyar Zoltán tornászt díjazták.

A díj a komoly erkölcsi elismerés mellett jelentős anyagi elismeréssel is jár - minden győztes egyenként 15 millió forintot kap díja mellé, a Prima Primissima Alapítvány így járul hozzá a kulturális sokszínűség megőrzéséhez, ugyanis ezzel segít megismertetni a közvéleménnyel az egyébként nem termelői szférában dolgozó tudósokat, művészeket, köznevelőket és sportolókat, valamint munkásságukat.

(Fotó: MTI)

Székely Zója már az Eb helyszínén edzett

Tornászunk a magyar válogatott tagjaként már túl van a pódiumedzésen az olaszországi Európa-bajnokságon.

Ismét felnőtt aranyérem akrobatikus tornában

A Király Jázmin, Meleg Dóra, Molnár Jázmin hármas a dobogó tetejére állhatott a XXI. Grassalkovich Kupán.

Nem jött össze Riminiben az olimpiai kvalifikáció

Balázs Krisztián nyújton érte el a legjobb eredményét az Eb-n, ezen a szeren 14. lett.

Sikeres szereplés a torna Világkupán

Závory Szilárd a VK döntőjében szerepelhetett.

Antalyában remekelt tornászunk

Závory Szilárd a Challenge Világkupa törökországi versenyén, gyűrűn szerzett ötödik helyet.

Két bronzérem férfi tornászaink hétvégi mérlege

Ifi-kadet összeállításunk csapatban, Péli Dominik egyéniben végzett a harmadik helyen.

Balázs Krisztiánnal negyedik a tornacsapat Antalyában

A magyar válogatott öt csapatból zárt negyedikként a törökországi nemzetközi férfi csapatversenyen.

Székely Zója magyar bajnok!

Klubunk tornásza felemáskorláton diadalmaskodott, de gerendán és ugrásban is remekül szerepelt.