Nagyszerű hétvégét zártak a Ferencváros tornászai az utánpótlás csapatbajnokság második fordulójában, ami egyben Budapest-bajnokság is volt.
A Serdülő kezdő kategóriában a mieink 309,525 pontot gyűjtve a második helyen zártak, és ugyancsak a második helyen állnak a csapatbajnokság feltávjánál. Egyéniben a 78,950 pontot gyűjtő Berki Zsolt szerepelt a legjobban, ki ötödikként zárt. Nem sokkal maradtak el tőle a többiek: Molnár Barnabás nyolcadikként (76,650), Garzó Barnabás tizedikként (74,525) zár. Molnár Milán holtversenyben lett 11. (74,450), Xu Zishan a 13. (73,575), míg Bán Krisztián a 17. (59,675) helyen végzett.
A Gyermek kezdő kategóriában az FTC-Telekom "A" csapata 253,9 pontot szerezve szintén az első helyen végzett, ahogy összetettben is az élen áll a csapat. Az FTC-Telekom "B" csapata második lett a hétvégén, és összetettben is ugyanezt a helyet foglalja el.
Egyéniben itt Székelyföldi Márk András szerepelt a legjobban, aki 51,225 ponttal bronzérmes lett. Bíró Balázs (50,500) a 6., Dán Dorián (50,425) a 7., Takács Vendel (50,150) a 9., Molnár Donát (50,050) a 10., Fiam Sámuel (49,625) a 11., Barta Ábel (49,550) a 12., Gál Sebestyén (49,425) a 13., Horváth Béla (48,625) a 17., Móricz Dominik (48,550) a 18., Göbölyös Gábor (48,100) a 22., Lacsny Miklós (47,900) a 23., Péczely Vencel Noel (47,550) pedig a 27. helyen zárt.
Gyermek haladó kategóriában is két csapatot indított az FTC-Telekom Torna szakosztály. A-jelű csapatunk a dobogó legfelső fokára állhatott, és összetettben is az élen áll két forduló után. Hátránya mindössze három tized az éllovassal szemben. B-jelű csapatunk pedig egy harmadik hellyel szilárdította meg ugyanezt a pozícióját az összetettben.
Egyéniben Dán Dominik (82,225 pont) arany-, míg Kozák Nolen (79,625) ezüstérmet vehetett át. Mezőfi Dániel minimális különbséggel szorult le a dobogóról (79,150). Kovács Bence (76,800) a 6., Farkas Noel (75,475) a 9., Szabó Botond (75,400) a 10., Kántor Levente Zsolt (74,675) a 12., Sztranyan Mátyás (74,525) a 13., Tokár Joey Mana (74,275) a 14., Láng Marcell (73,500) a 16., Csemer Bence (73,475) a 17., Kádár Dávid (69,375) pedig a 24. helyen végzett.
Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.
Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.
Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.
A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.
Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.
A csapatbajnokság második fordulójában nagyszerűen tornáztak az FTC-MVM Torna fiataljai.
Akrobatikus tornászaink összesen kilenc érmet szereztek a hazai rendezésű versenyen.