2019. augusztus 31.
Ryan Sheppard két magyar bajnoki címet nyert!
Az FTC-Telekom férfi tornásza az egyéni összetettben és gyűrűn győzött • Babos Ádám megsérült.

Augusztus 30. és szeptember 1. között a budapesti Központi Tornacsarnokban rendezik a tornászok Országos Bajnokságát, amelyen a férfiaknál két fradista, Babos Ádám és Ryan Sheppard indul. Pénteken a hat szer selejtezőjét, illetve az egyéni összetett döntőjét bonyolították le. A magyar-amerikai kettős állampolgárságú, de magyar színekben versenyző Sheppard fantasztikus teljesítményt nyújtott és 81.750 pontot szerezve magyar bajnok lett.

Sajnos a napot többszörös magyar bajnokunk, Babos Ádám súlyosnak tűnő sérülése árnyékolta be. Válogatott sportolónk rosszul érkezett le a korlátgyakorlatánál és rásérült korábbi térdsérülésére.

Szombaton a férfiak talajon, lovon és gyűrűn döntőztek. Ryan Sheppard gyűrűn 13.150 pontot szerezve újabb aranyérmet szerzett, míg talajon és lovon egyaránt bronzérmes lett.

Vasárnap a korlát, a nyújtó és az ugrás fináléival zárul az Országos Bajnokság.

Ryan Sheppardnak szívből gratulálunk, Babos Ádámnak pedig mielőbbi felépülést kívánunk!

 

Cikkajánló

Fiatal tornászaink szép eredményei Mariborban

Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.

Arany csapatban és egyéniben is

Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.

Gyermeknapi torna a Népligetben

Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.

Koperben szerepelt Világkupán a Fradi tornásza

A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.

Tornászunk szó szerint elmacskásodott

Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!

Nyolc érem az utánpótlás Budapest Bajnokságról

Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.

Zámbori Zala 8. lett a taskenti Világkupaversenyen

Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.

Ezüstérem a lány utánpótlás csapatbajnokságon

A csapatbajnokság második fordulójában nagyszerűen tornáztak az FTC-MVM Torna fiataljai.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin