2019. augusztus 31.
Ryan Sheppard két magyar bajnoki címet nyert!
Az FTC-Telekom férfi tornásza az egyéni összetettben és gyűrűn győzött • Babos Ádám megsérült.

Augusztus 30. és szeptember 1. között a budapesti Központi Tornacsarnokban rendezik a tornászok Országos Bajnokságát, amelyen a férfiaknál két fradista, Babos Ádám és Ryan Sheppard indul. Pénteken a hat szer selejtezőjét, illetve az egyéni összetett döntőjét bonyolították le. A magyar-amerikai kettős állampolgárságú, de magyar színekben versenyző Sheppard fantasztikus teljesítményt nyújtott és 81.750 pontot szerezve magyar bajnok lett.

Sajnos a napot többszörös magyar bajnokunk, Babos Ádám súlyosnak tűnő sérülése árnyékolta be. Válogatott sportolónk rosszul érkezett le a korlátgyakorlatánál és rásérült korábbi térdsérülésére.

Szombaton a férfiak talajon, lovon és gyűrűn döntőztek. Ryan Sheppard gyűrűn 13.150 pontot szerezve újabb aranyérmet szerzett, míg talajon és lovon egyaránt bronzérmes lett.

Vasárnap a korlát, a nyújtó és az ugrás fináléival zárul az Országos Bajnokság.

Ryan Sheppardnak szívből gratulálunk, Babos Ádámnak pedig mielőbbi felépülést kívánunk!

A határon túli magyarságot segítette a Fradi

A Székelyudvarhelyre vitt tornaszerekkel a fiatalok felkészülését szeretné segíteni klubunk – VIDEÓ!

Klubtörténelmi siker a fradista lányoktól!

Az FTC tornászai olyan eredménnyel zárták a magyar bajnokságot, amelyre még nem volt példa a szakosztálynál.

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.