2019. szeptember 1.
Sheppard megállíthatatlan: újabb három érmet szerzett
Egy újabb arannyal és két ezüstéremmel lett gazdagabb sportolónk a zárónapon.

Augusztus 30. és szeptember 1. között a budapesti Központi Tornacsarnokban rendezték a tornászok Országos Bajnokságát, amelyen a férfiaknál két fradista, Babos Ádám és Ryan Sheppard indult.

Pénteken a hat szer selejtezőjét, illetve az egyéni összetett döntőjét bonyolították le. A magyar-amerikai kettős állampolgárságú, de magyar színekben versenyző Sheppard fantasztikus teljesítményt nyújtott és 81.750 pontot szerezve magyar bajnok lett.

Szombaton a férfiak talajon, lovon és gyűrűn döntőztek. Ryan Sheppard gyűrűn 13.150 pontot szerezve újabb aranyérmet szerzett, míg talajon és lovon egyaránt bronzérmes lett.

Sheppard vasárnap sem maradt adós az érmekkel: hozott két második helyet (ugrás, nyújtó), valamint egy aranyérmet (korlát). Így összesen három arany-, két ezüst- és két bronzéremmel zárt, míg azt korábban megírtuk, Babos Ádám sajnos megsérült.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Az egyéni összetettben taroltak a fradisták

Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.

Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak

Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.