2019. október 15.
Tarolt az FTC két csapata az országos bajnokságon
Az FTC-Telekom a kezdő és a haladók csapatversenyét is megnyerte a fiú serdülő tornászok magyar bajnokságán.

A budapesti Központi Tornacsarnok rendezték meg a fiú serdülő tornászok kezdő és haladó csapatbajnokságának harmadik fordulóját. Mindkét versenyben ferencvárosi siker született, ugyanis a Németh Benedek, Girus Kornél, Szabó Bátor, Sándor Aurél, Dócs Balázs, Ruck-Makay Bence, Buzási Bertalan összeállítású kezdőink és a Lázár Bence, Nagy Márk, Ujvári Benedek, Zámbori Zala, Varga Botond összetételű haladóink is aranyérmesek lettek.

Az egyéni összetettben a kezdőknél Sándor Aurél ezüst-, míg Ruck-Makay Bence bronzérmet szerzett, a haladó Lázár Bence pedig második helyen végzett.

Serdülő Magyar Bajnokság, Budapest
Serdülő kezdő
Egyéni: 2. Sándor Aurél, 3. Ruck-Makay Bence, 4. Buzási Bertalan, 10. Girus Kornél, 11. Szabó Bátor, 15. Dócs Balázs, 19. Németh Benedek
Csapat: 1. FTC-Telekom (Németh Benedek, Girus Kornél, Szabó Bátor, Sándor Aurél, Dócs Balázs, Ruck-Makay Bence, Buzási Bertalan)
Serdülő haladó
Egyéni: 2. Lázár Bence, 5. Ujvári Benedek, 6. Nagy Márk
Csapat: 1. FTC-Telekom (Lázár Bence, Nagy Márk, Ujvári Benedek, Zámbori Zala, Varga Botond)

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Európa-bajnokságon jártak a fradisták

A magyar akrobatikus tornaválogatottban két egység is csak ferencvárosi sportolókból állt.

A felnőttek mellett az utánpótlás is remekelt

A győri Kismester Tornász Bajnokságon öt érmet nyertek a ferencvárosi tehetségek.

Mesterfokú OB: ezüst után arany!

Balázs Krisztián egy arany- és egy bronz-, Ryan Sheppard egy ezüstéremmel végzett a zárónapon.

Egyéniben is ezüstérmes az FTC tornásza!

Sportolónk pénteken csapatban, szombaton pedig egyéniben nyert ezüstérmet a tornászok Mesterfokú bajnokságán.

Második hely a Csapatbajnokságon

Férfi tornászaink egy helyet előreléptek a tavaszi első fordulóhoz képest.

Az egyéni összetettben taroltak a fradisták

Gyermek kezdő és haladó tornászaink nagyot alkottak a csapat- és egyéni bajnokság záró fordulójában.

Újabb csapatarany! Ezúttal női tornászaink alkottak

Az FTC lány tornászai is remekeltek a korosztályos csapatbajnokság legutóbbi fordulójában.