2023. május 14.
Uralta a Fradi a torna Budapest Bajnokságot
Nyolc aranyéremmel zártak fiatal tornászaink az utánpótlás csapatbajnokság 2. fordulójában.

A hétvégén négy korosztályban rendezték meg a fiú tornászok utánpótlás csapatbajnoki versenyeinek második fordulóját. A szombat, vasárnapi eredmények alapján kerültek kihirdetésre az idei Budapest Bajnokság legjobbjai.

Az FTC-Telekom férfi tornászai igen sikeresek voltak ezen a hétvégén, hiszen mind a négy korosztályban az első helyen végeztek versenyzőink csapatba és az egyéni versenyekben is.

A részletes eredmények korosztályonként:

Serdülő haladók:

Csapatban Budapest bajnok az FTC-Telekom csapata

A csapat tagjai: Németh Bendegúz, Bánki Márk, Ludányi levente, Lukács Gábor, Szontagh Álmos

Budapest Bajnokság egyéniben:

1.Szontagh Álmos       83,450

4.Ludányi Levente       82,225

7.Bánki Márk               79,925

9.Németh Bendegúz  77,925

 

Serdülő kezdők:

 

Csapatban Budapest bajnok az FTC-Telekom csapata

A csapat tagjai: Fábián Benedek, Gulyás Milán, Veleinov Krisztián, Ujvári Boldizsár, Gilányi Márk

Budapest Bajnokság egyéniben:

1.Ujvári Boldizsár   84,775

3.Gulyás Milán       84,200

4.Vilinov Krisztián   84,050

7.Fábián Benedek  83,075

13.Gilányi Márk     79,725

 

Gyermek haladók:

 

Csapatban Budapest Bajnok FTC-Telekom csapata

A csapat tagjai: Molnár Barnabás, Király Benett, László-Bártfai Balázs, Nagy-Hegedüs Ákos, Nnorom Alex, Ráduly Sándor

Budapest Bajnokság egyéniben:

1.Ráduly Sándor            81,625

4.László-Bártfai Balázs  80,050

5. Nagy-Hegedüs Ákos  79,725

6. Nnorm Alex                79,575

13. Király Benett            76,350

17. Molnár Barnabás   73,650

18. Barna Mihály          72,725

21. Bugyi Attila             69,650

 

Gyermek Kezdő korosztályban:

Csapatban Budapest bajnokság eredményei: 
1.FTC-Telekom „A” csapata

A csapat tagjai: Kiss Boldizsár; Forgács Előd; Torma Maxim;  Xu Zishan; Berki Zsolt, Szabó-Gyerák Botond


3. FTC-Telekom „B” csapata

A csapat tagjai: Csemer Bence;  Láng Marcell;  Kántor Levente;  Nagy Dániel;  Dán Dominik;  Suta Simon

 

5. FTC-Telekom „C” csapata

A csapat tagjai: Magony Gellért;  Sárdi Balázs; Nagy H. Bence;  Mezőfi Dániel; Szabó Botond; Garzó Barnabás

 

Budapest Bajnokság egyéniben:

1.Berki Zsolt                       52,25

2. Xu Zishan                        51,75

3.Szabó-Gyerák Botond    51,725

6.Torma Maxim                   51,25

7. Forgács Előd                    51,2

10. Dán Dominik                 50,825

10. Kiss Boldizsár                50,825

12. Suta Simon                    50.625

17. Nagy Dániel                   49,25

18. Láng Marcell                 48,975

21. Csemer Bence              48,30

24. Szabó Botond                48,05

26. Kántor Levente             47,825

27. Mezőfi Dániel                47,40

28. Garzó Barnabás           47,225

29. Magony Bence              47,20

33. Nagy-Horváth Bence   46,05

34. Sárdi Balázs                   45,90

 

Gratulálunk minden versenyzőnek!

Cikkajánló

Rangos díjat kapott férfi tornászaink edzője

Gerevich György Nevelőedzői Díjat vehetett át Puskás Jenő.

Egy felnőtt és három up bajnoki címet nyertünk

Akrobatikus tornászaink kiválóan szerepeltek a Magyar Bajnokságon.

Remek eredmények a Mackó Kupán

Fiatal tornászaink egyéniben és csapatban is szereztek aranyérmet.

Vk-ezüstérmes lett Székely Zója Szlovéniában

Tornászunk felemáskorláton lett második a Koperben zajló világkupaversenyen.

Gerendán és talajon nem jutott döntőbe Székely Zója

Eb-ezüstérmes tornászunk gerendán 15. lett, míg talajon a 23. helyet szerezte meg.

Torna Vk: Székely Zója döntős felemáskorláton

Eb-ezüstérmes tornászunk első helyen jutott döntőbe a szlovéniai Világkupán.

Egy nap Székely Zójával - ígérjük, megéri!

Egy teljes napot töltöttünk tornászunkkal, aki őszintén beszélt a mindennapjairól - VIDEÓ

Tarolt a Ferencváros a csapatbajnoki fordulóban

Az FTC-Telekom mind a négy fiú tornacsapata aranyérmet nyert.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin