2020. január 18.
Változatlanul az élen, a Fradié a legjobb szakosztály!
A magyar férfi tornasportban az elmúlt évekhez hasonlóan továbbra is az FTC-Telekom a vezető erő.

Az FTC-Telekom a 2019-es év eredményei alapján is megőrizte korábban kivívott elsőségét a férfi tornászok 20 egyesületet felvonultató szakosztályi rangsorában. A Magyar Torna Szövetség legfrissebb adatai szerint az FTC-Telekom 198.8 ponttal első, a lista második helyén következő BHSE 148 pontot, a harmadik helyezett GYAC pedig 77.8-at tudhat magáénak.

A szakosztállyal kapcsolatos további örömteli hír, hogy miután véglegessé váltak a válogatott keretek névsorai, kiderült: az FTC-Telekom összesen 18 versenyzőt ad a serdülő, az ifi és a felnőtt csapat számára!

Látványos mozdulatok, tündéri nyilatkozatok - videó

Immáron hagyomány, hogy remek eseménnyel zárja az óévet torna szakosztályunk.

A határon túli magyarságot segítette a Fradi

A Székelyudvarhelyre vitt tornaszerekkel a fiatalok felkészülését szeretné segíteni klubunk – VIDEÓ!

Klubtörténelmi siker a fradista lányoktól!

Az FTC tornászai olyan eredménnyel zárták a magyar bajnokságot, amelyre még nem volt példa a szakosztálynál.

Balázs Krisztián két arannyal zárta az ob-t

Az FTC-Telekom férfi tornászai három aranyérmet nyertek a korosztályos Szerbajnokságon.

Fantasztikus siker és lélegzetelállító gyakorlatok

Az FTC akrobatikus tornász csapatával látványos mozdulatokkal kápráztatta el az Eb közönségét – VIDEÓ!

Tanfolyamos csoport indul – tornázz a Fradiban!

Férfi torna szakosztályunk felvételt hirdet a tornasport iránt érdeklődő 5-6 éves fiúk részére.

„Fradi? Az otthonom! Soha nem igazoltam volna el!”

Klasszis tornászunk, Babos Ádám elérzékenyülve mesélt a búcsúzásról és karrierje nagy élményeiről – INTERJÚ

Babos Ádám visszavonul

Kiváló tornászunk sorozatos sérülései miatt úgy döntött, befejezi profi sportolói pályafutását.