2025. november 17.
Závory Szilárd magyar bajnok ugrásban
Az FTC-Telekom tornásza egy aranyérem mellett egy ezüstöt és két bronzot nyert a Mesterfokú Bajnokságon.

A remek kezdés után a folytatás is szépen sikerült tornászunknak, Závory Szilárdnak a Győrben megrendezett Mesterfokú Bajnokságon, az év utolsó versenyén. Az egyéni összetettben szerzett ezüstérme után az FTC-Telekom sportolója a vasárnapi, szerenkénti döntőkben négy érmet nyert. Ugrásban aranyérmes lett, talajon a második, míg gyűrűn és nyújtón pedig a harmadik helyen végzett.

A serdülő korosztályban három versenyzőnk, Gilányi Márk, Fábián Benedek és Gulyás Milán indult, akik először versenyeztek szabadon választott gyakorlatokkal a Mesterfokú Bajnokságon és szép eredményeket értek el.

Cikkajánló

Péter Sára két érmet nyert a Matolay Emlékversenyen

Klubunk sportolója ugrásban arany-, míg talajon ezüstéremmel zárta a rangos viadalt.

Fiatal tornászaink szép eredményei Mariborban

Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.

Arany csapatban és egyéniben is

Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.

Gyermeknapi torna a Népligetben

Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.

Koperben szerepelt Világkupán a Fradi tornásza

A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.

Tornászunk szó szerint elmacskásodott

Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!

Nyolc érem az utánpótlás Budapest Bajnokságról

Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.

Zámbori Zala 8. lett a taskenti Világkupaversenyen

Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin