A remek kezdés után a folytatás is szépen sikerült tornászunknak, Závory Szilárdnak a Győrben megrendezett Mesterfokú Bajnokságon, az év utolsó versenyén. Az egyéni összetettben szerzett ezüstérme után az FTC-Telekom sportolója a vasárnapi, szerenkénti döntőkben négy érmet nyert. Ugrásban aranyérmes lett, talajon a második, míg gyűrűn és nyújtón pedig a harmadik helyen végzett.
A serdülő korosztályban három versenyzőnk, Gilányi Márk, Fábián Benedek és Gulyás Milán indult, akik először versenyeztek szabadon választott gyakorlatokkal a Mesterfokú Bajnokságon és szép eredményeket értek el.
Klubunk sportolója ugrásban arany-, míg talajon ezüstéremmel zárta a rangos viadalt.
Az első félév versenyidőszakának zárásaként fiatal tornászaink rangos versenyen mutathatták meg tudásukat.
Fiú utánpótlás tornászaink két versenyen is a legjobbak között szerepeltek.
Az FTC-Telekom ifjúsági tornászai vasárnap az Albert Kupán szerepeltek.
A fiatal Peresztegi Kitti két szeren bizonyított a rangos versenyen a felnőttek között.
Schermann Bianka nem tudná elképzelni az életét kedvenc cicái nélkül - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom serdülő és gyerek korcsoportú tornászai remekeltek a csapatbajnokság második fordulójában.
Az FTC-Telekom torna sportolója korláton mutatott be nagyszerű gyakorlatot az üzbég fővárosban.