2019. október 22.
A fradista újabb érmet nyert C. Ronaldo szülővárosában
„Jövőre erősebben jövök vissza és elkapok mindenkit, aki 30 másodpercen belül „merészelt” elverni”

A hétvégén a portugáliai Funchalban rendezték meg a paratriatlonosok Világkupa-sorozatának utolsó állomását, amelyen elindult az FTC Európa-bajnoka, Lévay Petra. Válogatott sportolónk kiváló versenyzéssel végül 1:18:16-os idővel teljesítette a 750 méter úszásból, 20 kilométer kerékpározásból és 5 kilométer futásból álló távot, amellyel bronzérmet szerzett. Petra már tavaly is egy szép ezüstéremmel térhetett a világsztár portugál labdarúgó, Cristiano Ronaldo szülővárosából.

„Nagyon közel vagyunk az áttöréshez! Kilenc másodperc volt köztem és orosz ellenfelem között a festői szépségű Madeira szigetén, az év utolsó Világkupa-versenyén. Egyszerre szerettem és utáltam ezt a pályát, aminek semmi köze nem volt a tavalyi szép emlékű pályához... Nagyon izgalmas viadal volt ismét. Hajszállal bronzérmes lettem! Nem vagyok elégedetlen, de jövőre visszajövök erősebben és elkapok mindenkit, aki 30 másodpercen belül „merészelt” elverni az idei évben!” – értékelte a versenyt Lévay Petra a Facebook-oldalán.

Megható pillanattal zárult a Fradi egyik váltóversenye

Rekordlétszámú versenyző indult a triatlon szakosztályunk által szervezett Máli Péter Emlékfutáson.

Ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért!

Október 27-én ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért az FTC-MVM Sportközpontban.

Lévay Petra VK-4. hellyel hangolt az Európa-bajnokságra

Kiváló paratriatlonosunk a spanyolországi Banyolesben rendezett paratriatlon világkupán versenyzett.

Legyél Te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!

Korosztályos bajnoki cím és felnőtt bronzérem az ob-n

Triatlonosaink hat éremmel zárták a tatai Rövidtávú Országos Bajnokságot.

Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről

Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

Kiváló idényzárás éremesővel

Triatlonosaink 11 éremmel zárták a pécsi Utánpótlás és Váltó Országos Bajnokságot, illetve ranglistaversenyt.

Abszolút negyedik hely, korosztályos arany Kaposvárról

Somogyi Miklós érte el a legjobb fradista helyezést a triatlonosok kaposvári eXtremeMan versenyén.