2019. július 19.
Az FTC 78 éves bajnoka a harmadik földkerülésre készül
Megható és tanulságos történet Gyuri bácsiról, aki hamarosan újra megkerüli a Földet – VIDEÓ!

Nyílik a garázskapu, utolsó simítások a biciklin és indulás. Így kezdődnek triatlonosunk, Jánosi György mindennapjai, aki fiatalos lendülettel veti bele magát a sportolásba. Nem is látszik rajta, hogy 78 éves. Gyuri bácsi nemrég nemzetközi versenyt is nyert, ezért ellátogattunk hozzá elkísértük reggeli edzésére.

Triatlonosaink az országos ranglista harmadik helyén

Az FTC triatlon szakosztálya történelmi eredményt ért el, harmadikként zárt a 2022-es egyesületi ranglistán.

Utánpótlás-csapatunk az Országos Klubranglista élén

Triatlon szakosztályunk kiemelkedő évet zárt 2022-ben.

Sikeres volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny

A megmérettetésen 4 klub 150 sportolója mérte össze tudását az úszásból és futásból álló szakaszos versenyen.

Sikeres szezonzárás a duatlon országos bajnokságokon

Szeptember utolsó hétvégéjén két országos bajnokságon is részt vettek sportolóink.

Éremeső az Aquatlon Országos Bajnokságon

Szombaton Veresegyháza adott otthont az Aquatlon Országos Bajnokságnak.

Gyalog Adél bronzérmes a duatlon ranglistaversenyen

Impozáns környezetben, a szolnoki helikopter bázison rendeztek duatlon versenyt a hétvégén.

Déri Dávid Európa-bajnok!

Déri Dávid aranyérmes lett a Szervátültetettek és Művesekezeltek Európa-bajnokságán Oxfordban.

Arattak elsőbálozó hosszútávosaink Nagyatádon

Triatlonosaink a női és a férfi abszolút elsőséget is elhozták hazánk legnagyobb hosszútávú versenyéről.