archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 8.
Berekméri aranyérmes
Berekméri Levente nyerte a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.

Az indulóknak 1500 métert kellett úszniuk, 40 kilométert kerékpározniuk és 10 kilométert futniuk, azaz az olimpiai távot teljesítették. A versenyre rekordszámú, 558 nevezés érkezett, számunkra így még értékesebb az aranyérem.

Az úszótávot a szombathelyi Csónakázó tóban tudhatták le a versenyzők, a kerékpár útvonal jellegzetes vasi tájakon haladt, a futást pedig Szombathely rekreációs övezetében, a Múzeumfalu érintésével teljesíthették a versenyzők.

Az első Vasi Vasember viadalt 1984. július 6-án rendezték meg Szombathelyen. A győztesek egyedi érmeket is kaptak, az első hat helyezett pedig pénzdíjban részesült.

Berekméri Levente 329 célba érő férfi közül végzett az első helyen.

A Ferencváros triatlon szakosztályának többi versenyzőjének eredményeit IDE kattintva böngészhetik.

Eredmények:
Férfiak:
1. Berekméri Levente (FTC) 1:55:30 óra
2. Wagner Tamás (Equilor Team Újbuda) 1:57:43
3. Mester Bálint (X2S Team) 1:59:58

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.