archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 8.
Berekméri aranyérmes
Berekméri Levente nyerte a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.

Az indulóknak 1500 métert kellett úszniuk, 40 kilométert kerékpározniuk és 10 kilométert futniuk, azaz az olimpiai távot teljesítették. A versenyre rekordszámú, 558 nevezés érkezett, számunkra így még értékesebb az aranyérem.

Az úszótávot a szombathelyi Csónakázó tóban tudhatták le a versenyzők, a kerékpár útvonal jellegzetes vasi tájakon haladt, a futást pedig Szombathely rekreációs övezetében, a Múzeumfalu érintésével teljesíthették a versenyzők.

Az első Vasi Vasember viadalt 1984. július 6-án rendezték meg Szombathelyen. A győztesek egyedi érmeket is kaptak, az első hat helyezett pedig pénzdíjban részesült.

Berekméri Levente 329 célba érő férfi közül végzett az első helyen.

A Ferencváros triatlon szakosztályának többi versenyzőjének eredményeit IDE kattintva böngészhetik.

Eredmények:
Férfiak:
1. Berekméri Levente (FTC) 1:55:30 óra
2. Wagner Tamás (Equilor Team Újbuda) 1:57:43
3. Mester Bálint (X2S Team) 1:59:58

Parádés érem Tasmániából és egyre közelebb Tokió!

40 km/h-s szél a világ végén? Triatlonosunk, Lévay Petra így is harmadik lett az év első Világkupáján!

Fradista tarolás: négy kategóriában is az FTC nyert!

Triatlon szakosztályunk három versenyzője is az év legjobbja lett a magyar szövetségnél – VIDEÓK!

Megható pillanattal zárult a Fradi egyik váltóversenye

Rekordlétszámú versenyző indult a triatlon szakosztályunk által szervezett Máli Péter Emlékfutáson.

A fradista újabb érmet nyert C. Ronaldo szülővárosában

„Jövőre erősebben jövök vissza és elkapok mindenkit, aki 30 másodpercen belül „merészelt” elverni”

Ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért!

Október 27-én ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért az FTC-MVM Sportközpontban.

Lévay Petra VK-4. hellyel hangolt az Európa-bajnokságra

Kiváló paratriatlonosunk a spanyolországi Banyolesben rendezett paratriatlon világkupán versenyzett.

Legyél Te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!