2021. május 11.
Egy arannyal és két bronzzal nyitottak a fradisták
A Velencei-tónál három triatlonosunk is dobogóra állhatott a My 575 Challenge Rövidtávú versenyen.

A hétvégén Velencén kezdődött meg a My 575 Challenge Rövidtávú Triatlon versenysorozat. Az első állomáson a versenyzőknek 1500 métert kellett úszniuk, 44,5 kilométer kerékpározniuk és 10 kilométer futniuk.

Az FTC öt triatlonossal indult a viadalon. Kovács-Garami Kata megnyerte a nők 40-44-es korosztályát, míg Mikonya Nándor (a képen) a 35-39-es, dr. Sipos Péter pedig az 55-59-es korcsoportban végzett a harmadik helyen.

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.