2019. augusztus 13.
Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről
Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

A hétvégén Nagyatádon rendezték meg a 30. eXtremeMant, azaz a triatlonosok Hosszútávú Országos Bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. A két legjobb eredményt Maróti Erika (a képen) és Rottek Máté érte el. Előbbi korosztályában, a 45-49 évesek között bronzérmet szerzett, míg utóbbi szintén a saját kategóriájában, a 25-29-eseknél második lett. Férficsapatunk és Sőr Mariann negyedik helyen zárt, így alig maradt le a dobogóról.

Hosszútávú országos bajnokság (30. eXtremeMan), Nagyatád
FÉRFI
Abszolút: 15. Rottek Máté, 23. Markót Tamás, 44. Mikonya Nándor, 85. Plézer Mátyás, 91. Szabó József, 103. Kovács István, 173. Plézer Norbert, 182. Mesterházy Roland, 440. Budai Csaba, 475. ifj. Szecsei József

Ismét Máli Péter Emlékfutás!

Október 27-én ismét Máli Péter Emlékfutás az FTC-MVM Sportközpontban.

Lévay Petra VK-4. hellyel hangolt az Európa-bajnokságra

Kiváló paratriatlonosunk a spanyolországi Banyolesben rendezett paratriatlon világkupán versenyzett.

Legyél Te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!

Korosztályos bajnoki cím és felnőtt bronzérem az ob-n

Triatlonosaink hat éremmel zárták a tatai Rövidtávú Országos Bajnokságot.

Kiváló idényzárás éremesővel

Triatlonosaink 11 éremmel zárták a pécsi Utánpótlás és Váltó Országos Bajnokságot, illetve ranglistaversenyt.

Abszolút negyedik hely, korosztályos arany Kaposvárról

Somogyi Miklós érte el a legjobb fradista helyezést a triatlonosok kaposvári eXtremeMan versenyén.

Az FTC 78 éves bajnoka a harmadik földkerülésre készül

Megható és tanulságos történet Gyuri bácsiról, aki hamarosan újra megkerüli a Földet – VIDEÓ!

Mándli Fanni ezüstérmes lett az utánpótlás gálán

Tehetséges versenyzőnk a második helyen végzett a tiszaújvárosi megmérettetésen.