2019. augusztus 13.
Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről
Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

A hétvégén Nagyatádon rendezték meg a 30. eXtremeMant, azaz a triatlonosok Hosszútávú Országos Bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. A két legjobb eredményt Maróti Erika (a képen) és Rottek Máté érte el. Előbbi korosztályában, a 45-49 évesek között bronzérmet szerzett, míg utóbbi szintén a saját kategóriájában, a 25-29-eseknél második lett. Férficsapatunk és Sőr Mariann negyedik helyen zárt, így alig maradt le a dobogóról.

Hosszútávú országos bajnokság (30. eXtremeMan), Nagyatád
FÉRFI
Abszolút: 15. Rottek Máté, 23. Markót Tamás, 44. Mikonya Nándor, 85. Plézer Mátyás, 91. Szabó József, 103. Kovács István, 173. Plézer Norbert, 182. Mesterházy Roland, 440. Budai Csaba, 475. ifj. Szecsei József

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.

Legyél te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!