2019. augusztus 13.
Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről
Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

A hétvégén Nagyatádon rendezték meg a 30. eXtremeMant, azaz a triatlonosok Hosszútávú Országos Bajnokságát, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. A két legjobb eredményt Maróti Erika (a képen) és Rottek Máté érte el. Előbbi korosztályában, a 45-49 évesek között bronzérmet szerzett, míg utóbbi szintén a saját kategóriájában, a 25-29-eseknél második lett. Férficsapatunk és Sőr Mariann negyedik helyen zárt, így alig maradt le a dobogóról.

Hosszútávú országos bajnokság (30. eXtremeMan), Nagyatád
FÉRFI
Abszolút: 15. Rottek Máté, 23. Markót Tamás, 44. Mikonya Nándor, 85. Plézer Mátyás, 91. Szabó József, 103. Kovács István, 173. Plézer Norbert, 182. Mesterházy Roland, 440. Budai Csaba, 475. ifj. Szecsei József

Kristály helyett érmeket hoztak triatlonosaink Ajkáról

Az FTC triatlonosai három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Rövidtávú Triatlon OB-t.

Fuss és kerékpározz a Fradiban!

Csatlakozz az FTC duatlon csapatához és eddz Budapest legszebb sportlétesítményében!

Próbáld ki a triatlont, nyílt hét a Fradiban!

Az FTC triatlon szakosztálya szeptember 21-27. között nyílt hetet tart, előképzettség nem szükséges!

Két kategóriában nyolc magyar bajnok cím a fradistától

Az FTC triatlonosai öt aranyéremmel zárták a tiszaújvárosi XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt.

Idén is lett bajnokunk a triatlon utánpótlás OB-n!

Az FTC ifjú triatlonosai egy arany-, egy ezüst- két bronzérmet szereztek az utánpótlás Országos Bajnokságon.

Végtelen fradista sikerek a Vég-tónál

Triatlon szakosztályunk versenyzői remekeltek az I. Mátra Aquatlon Országos Bajnokságon.

Történelmi siker a Hosszútávú Országos Bajnokságon

Az emberpróbáló körülmények ellenére három ferencvárosi triatlonos is előkelő helyen végzett.

Fiatal tehetségünk aranyérmes lett a felnőttek között

Valóságos éremesővel zártak az FTC triatlonosai a bajai a Sprinttávú Országos Bajnokságon.