2021. április 27.
Egyéniben két, csapatban négy fradista érem az ob-n
Kiválóan kezdték triatlonosaink az idei szezont a balatonboglári országos bajnokságon.

A hétvégén Balatonbogláron megkezdődött a triatlonosok idei versenyszezonja. A VII. BÚI Sprint, Para és Utánpótlás Duatlon és Mix Váltó Országos Bajnokságon az FTC szakosztálya több korosztályban is sok versenyzővel indult.

Az egyéni futamok során a férfiaknál két érmet nyertünk. Kukucska Benett az újonc 1-es korosztályban lett első, míg a felnőtt 1-esek között Berekméri Levente bronzérmet szerzett.

A mix váltók során viszont négyszer is dobogóra állhattak a Ferencváros csapatai. Serdülőben és szeniorban egy-egy ezüst-, míg gyermek és felnőtt korosztályban egy-egy bronzérem lett a fradisták jutalma.

VII. BÚI Sprint, Para és Utánpótlás Duatlon és Mix Váltó Országos Bajnokság, Balatonboglár
NŐI
Újonc 1: 7. Gyalog Adél, 9. Szombathelyi Lilla, 13. Vörös Adél, 24. Rátóti Emma
Újonc 2: 48. Rátóti Lilla, 50. Balla Bernadett
Gyermek: 12. Szombathelyi Szonja, 33. Béke Szófia, 37. Bangha Natália, 45. Balla Nóra
Serdülő: 19. Mándli Fanni, 23. Csőgör Brigitta, 27. Plézer Petra, 28. András Mira
Újonc 2: 16. Gyalog Ákos, 27. Martis Ádám, 28. Jantosik Barnabás
Gyermek: 9. Vadász Erik, 15. Deli András, 33. Váraljai Barnabás, 49. Takács Barnabás
MIX VÁLTÓ
Serdülő: 2. FTC (András Mira, Toma Tamás, Mándli Fanni, Benkő Ádám), 8. FTC (Csőgör Brigitta, Bognár Alex, Plézer Petra, Mach Nándor)
Gyermek: 3. FTC (Szombathelyi Szonja, Deli András, Balla Nóra, Vadász Erik)
Újonc: 5. FTC (Szombathelyi Lilla, Martis Ádám, Gyalog Adél, Gyalog Ákos)
UP 2: 12. FTC (Benkő Dóra, Mudra Milán, Győr Noémi, Bangha Ottó)
Felnőtt: 3. FTC (Holánszky Laura, Tarnai László, Tomaschof Kata, Berekméri Levente), 11. FTC (Eipl Tamara, Mikonya Nándor, Lévay Petra, Plézer Mátyás)
Szenior: 2. FTC (Garami Katalin, Kovács István, Pécsi Annamária, Jánosi Balázs)

Vasárnapi triatlonverseny mixváltóban-képekben. Ilyet is rég írtam le: minden pillanatát élveztem a versenynek, de...

Közzétette: Lévay Petra – 2021. április 26., hétfő

Sziasztok! Hétvégén került megrendezésre (a szervezők állhatatósságának köszönhetően) a BÚI Duatlon Országos Bajnokság,...

Közzétette: FTC Triatlon – 2021. április 26., hétfő

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.