2022. április 10.
Fiatal triatlonozónk első helyen jutott ki az Eb-re
Holánszky Laura május végén a lengyelországi Olsztynban méretteti meg magát.

2022. április 8-án, pénteken az FTC-MVM Népligeti Sportközpont adott otthont a Heraklesz nevet viselő válogatott felmérőnek, ami egyben Európa-bajnoki válogató is volt.

Fiatal versenyzőnk, az első U23-as szezonját töltő Holánszky Laura nagyszerű teljesítményt nyújtott a válogatón: az 500 méteres úszást magabiztosan hozta, majd a második legjobb időt biciklizve az abszolút második helyről várta a futást. A döntő etapot nehezítette az orkán erejű szél, de Laura kiváló időeredménnyel az első helyet szerezte meg, így kvalifikálta magát a 2022 májusában a lengyelországi Olsztynban megrendezésre kerülő kontinenstornára.

Rangos elismerésben részesült klasszis sportolónk

Paratriatlonozónk, Lévay Petra az év Heves megyei sportolója díját vehette át.

Sikeres szezonkezdet triatlonozóinktól

A balatonboglári Duatlon Országos Bajnokságon egyéniben és csapatban is számos érmet nyertek a fradisták.

Hét érmet nyertek triatlonozóink Újszilváson

Négy aranyérem mellett egy ezüst és két bronzérem volt a hétvégi ferencvárosi termés.

Triatlon nyílt hét a Fradiban

Próbálja ki magát, később csatlakozási lehetőséget biztosítunk csoportjainkhoz!

Remek szezonkezdés a Sport XXI Regionális Döntőn

Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz.

MTSZ-gála: rengeteg fradistát díjaztak!

A tavalyi és a 2020-as teljesítményekért jártak elismerések.

Fennállásunk legsikeresebb éve volt 2021

Szakosztályunk soha nem végzett ilyen előkelő helyen az összesített, éves triatlon ranglistán!