2020. január 13.
Fradista tarolás: négy kategóriában is az FTC nyert!
Triatlon szakosztályunk három versenyzője is az év legjobbja lett a magyar szövetségnél – VIDEÓK!

A Magyar Triatlon Szövetség a hétvégén rendezte meg hagyományos díjátadó ünnepségét, amelyen különböző kategóriákban és korosztályokban díjazták az elmúlt év legjobb versenyzőit. Az FTC szakosztálya négy kategóriában is a legjobb lett.

Berekméri Levente (a képen balról az első) lett az év legjobb U23-as versenyzője, Lévay Petra (jobbról a második) az év parasportolója díját érdemelte ki, a veteránok között Jánosi György végzett az élen, az egyesületi rangsorban, a para kategóriában is a Fradi győzött, Litavecz Anna (balról a második) pedig életműdíjat kapott. Rajtuk kívül az utánpótlásban a második, az amatőrök között pedig a harmadik legjobb lett az FTC, illetve több felnőtt és korosztályos versenyzőnk is elismerésben részesült.

A tokiói paralimpiai szereplésért küzdő Lévay Petrával korábban egy megható utazásra invitáltuk a Fradi TV nézőit.

78 évesen nemzetközi versenyt nyerni? Jánosi György megtette, ráadásul harmadik földkerülésére készül.

Fiatal tehetségünk aranyérmes lett a felnőttek között

Valóságos éremesővel zártak az FTC triatlonosai a bajai a Sprinttávú Országos Bajnokságon.

Remek siker: országos bajnok a mix gyermek váltó!

Lengyeltóti adott otthont a triatlon egyéni ranglista és mix váltócsapat Országos Bajnokságnak.

Rövid távú OB: Berekméri Levente ismét a dobogón!

Július 28-án Tatán rendezték meg az év első országos bajnokságát, amelyen szakosztályunk remekül szerepelt.

Palócföldön 10 érmet nyertek a fradisták

Remekeltek az FTC triatlonosai a balassagyarmati 34. Palóc Aquatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságon.

Gyönyörű érem lett a fradista „vasemberek” jutalma

Az FTC triatlonosai 9 érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

Parádés érem Tasmániából és egyre közelebb Tokió!

40 km/h-s szél a világ végén? Triatlonosunk, Lévay Petra így is harmadik lett az év első Világkupáján!

Megható pillanattal zárult a Fradi egyik váltóversenye

Rekordlétszámú versenyző indult a triatlon szakosztályunk által szervezett Máli Péter Emlékfutáson.

A fradista újabb érmet nyert C. Ronaldo szülővárosában

„Jövőre erősebben jövök vissza és elkapok mindenkit, aki 30 másodpercen belül „merészelt” elverni”