2020. június 30.
Gyönyörű érem lett a fradista „vasemberek” jutalma
Az FTC triatlonosai 9 érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

A koronavírus-járvány miatti intézkedések feloldásával a hétvégén az eXtremMan versenyekkel megkezdődhetett a triatlonosok szezonja Kaposváron. Az eXtreme Man 25.75-ös versenyen minden ferencvárosi triatlonos érmet nyert a korosztályában. A seniorok között aranyérmes Nagy Gabriella a 40-44 évesek között lett első, csak úgy, mint Vadai Mónika (45-49) és Csőgör Brigitta (12-13), míg Stefán Gábor (40-44) a harmadik helyen végzett.

Az 51.5-ös viadalon szintén a korosztályokban remekeltek a fradisták. Kovács István (50-54) ezüst-, míg Rottek Máté (25-29) bronzérmes lett.

Az eXtremeMan 113 középtávú amatőr kupán a Fradi váltója, az RTC D. Nagy Dániellel és Pajor Petúrral bronzérmet szerzett, míg a nőknél a senior korosztályban szereplő Sőr Mariann szintén a dobogó legalsó fokára állhatott fel. Az FTC triatlonosai kilenc érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

FÉRFI
Abszolút: 9. Rottek Máté, 11. Pangl Ádám, 33. Irimi Norbert, 34. Kovács István, 82. Heffter Zsombor

eXtremeMan 113 Kaposvár 2020
Váltó: 3. RTC (D. Nagy Dániel, Pajor Petúr), 4. Ladikosok (Ruzicska Péter, Kassai Álmos, Máté Barnabás)
FÉRFI
Abszolút: 8. Rottek Máté, 32. Mikonya Nándor, 72. Mándli Tamás, 120. Barát Imre, 136. Szecsei József, 145. Jánosi Balázs

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.