archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 20.
Hatodik hely az Eb-n
Lévay Petra a 6. helyen ért célba az észtországi Tartuban megrendezett Európa-bajnokságon.

Klubunk paratriatlonosa, Lévay Petra a születésnapján állt rajthoz a tartui kontinenstornán. Versenyzőnk 01:22:32-es időeredménnyel a hatodik helyen ért célba, mindössze 18 másodperccel lemaradva az ötödik helyezett svájci Stephanie Baumann mögött.

Rövid nyári pihenő után, legközelebb szeptemberben, az ausztráliai világbajnokságon áll rajthoz klubunk versenyzője.
Petra legutóbb, július elején az olaszországi Iseóban versenyzett, akkor az ötödik helyen végzett.

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.