archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 20.
Hatodik hely az Eb-n
Lévay Petra a 6. helyen ért célba az észtországi Tartuban megrendezett Európa-bajnokságon.

Klubunk paratriatlonosa, Lévay Petra a születésnapján állt rajthoz a tartui kontinenstornán. Versenyzőnk 01:22:32-es időeredménnyel a hatodik helyen ért célba, mindössze 18 másodperccel lemaradva az ötödik helyezett svájci Stephanie Baumann mögött.

Rövid nyári pihenő után, legközelebb szeptemberben, az ausztráliai világbajnokságon áll rajthoz klubunk versenyzője.
Petra legutóbb, július elején az olaszországi Iseóban versenyzett, akkor az ötödik helyen végzett.

Értékes pontok a világelitben Tokióért

Európa-bajnok paratriatlonistánk, Lévay Petra értékes ötödik hellyel gazdagodott Yokohamában – KÉPEK!

Csapatbajnoki arany és öt további érem

Az FTC triatlon szakosztálya három-három egyéni és csapatéremmel zárta az Aquatlon Országos Döntőt.

Lévay Petra újabb nagy sikere!

Paratriatlonos Európa-bajnokunk ezúttal Milánóból térhetett haza értékes bronzéremmel.

Lévay Petra győzött Újszilváson

Remek eredményekkel tértek haza triatlonosaink a Tavaszi Fergeteg Duatlon Versenyről.

Remekül sikerült verseny

Szépen teljesítettek az FTC fiatal triatlonosai a Sport XXI. Aquatlon hétvégi regionális döntőjében.

Fradistáért rajong, de erre még ő sem számított

Ferencvárosi sportoló a példaképe, ezért életre szóló élménnyel leptük meg az abaligeti kislányt – VIDEÓ!

Bronzérem Dunaújvárosból

Triatlon szakosztályunk versenyzője, Somogy Miklós harmadik lett a III. Dunaújvárosi Duatlon Versenyen.

Világkupa-ezüst Ausztráliából!

Paratriatlonozónk, Lévay Petra második helyen végzett az ausztráliai Világkupán.