archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. július 20.
Hatodik hely az Eb-n
Lévay Petra a 6. helyen ért célba az észtországi Tartuban megrendezett Európa-bajnokságon.

Klubunk paratriatlonosa, Lévay Petra a születésnapján állt rajthoz a tartui kontinenstornán. Versenyzőnk 01:22:32-es időeredménnyel a hatodik helyen ért célba, mindössze 18 másodperccel lemaradva az ötödik helyezett svájci Stephanie Baumann mögött.

Rövid nyári pihenő után, legközelebb szeptemberben, az ausztráliai világbajnokságon áll rajthoz klubunk versenyzője.
Petra legutóbb, július elején az olaszországi Iseóban versenyzett, akkor az ötödik helyen végzett.

Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről

Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

Kiváló idényzárás éremesővel

Triatlonosaink 11 éremmel zárták a pécsi Utánpótlás és Váltó Országos Bajnokságot, illetve ranglistaversenyt.

Abszolút negyedik hely, korosztályos arany Kaposvárról

Somogyi Miklós érte el a legjobb fradista helyezést a triatlonosok kaposvári eXtremeMan versenyén.

Az FTC 78 éves bajnoka a harmadik földkerülésre készül

Megható és tanulságos történet Gyuri bácsiról, aki hamarosan újra megkerüli a Földet – VIDEÓ!

Mándli Fanni ezüstérmes lett az utánpótlás gálán

Tehetséges versenyzőnk a második helyen végzett a tiszaújvárosi megmérettetésen.

Berekméri Levente a Vasi Vasemberen is parádézott

Friss magyar bajnokunk abszolút második hellyel zárta a nagy múltú Vasi Vasember olimpiai távú versenyt.

Nagyon értékes ezüstérem Kanadából

Paratriatlonosunk, Lévay Petra értékes második helyet szerzett az első kvalifikációs világkupa-versenyen.

Nyolc érmet szereztünk a Palóc Triatlonon

Az FTC triatlon szakosztálya eredményesen szerepelt az XXXIII. Palóc Triatlon Aquatlon Országos Bajnokságon.