2021. szeptember 8.
Holánszky Laura nyerte a rangos osztrák versenyt
Az FTC triatlonozója először indult olimpiai távon és rögtön aranyéremmel térhetett haza.

A hétvégén az ausztriai Podersdorfban rendeztek rangos, nemzetközi rövidtávú triatlon versenyt, amelyen ott volt a Ferencváros tehetsége, Holánszky Laura is, aki először állt rajthoz  „olimpiai” távon (1500 méter úszás, 40 km kerékpár, 10 km futás).

Az úszás a  Fertő-tóban zajlott, amit fiatal versenyzőnk teljesített a legjobban és bő két perces előnnyel vághatott neki a kerékpározásnak. Az időfutam lebonyolítása ezúttal külön kihívást okozott az eddigi „bojozós” versenyekhez képest. Az osztrák vetélytárs vette jobban ezt az akadályt, de Laura kiváló futással átvette a vezetést és 2:09:29-es idejével elsőként szakította át a célszalagot. A verseny másik fradista indulója, Tomaschof Kata 2:18:46 az abszolút negyedik, de korosztályos első helyen ért célba. Majosházi-Magyar Andrea sprint távon korosztályában a hetedik helyen végzett.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.

Legyél te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!