2022. június 21.
Ikonikus kastélynál is futott az ezüsttel záró fradista
Berekméri Levente a Középtávú Triatlon Országos Bajnokságon embertpróbáló küzdelemben szerzett értékes érmet.

A hétvégén ismét Keszthelyen rendezték meg a Középtávú Triatlon Országos Bajnokságnak. A táv 1,9 kilométer úszásból, 90 kilométer kerékpározásból és 21 kilométer futásból állt. A nagy hőségben és szélben, illetve a jelentős szintemelkedésekkel tarkított pályán az FTC versenyzője, Berekméri Levente remekelt. Sportolónk a negyedikként zárta az úszást, majd egy gyors depózással a második helyen folytathatta a kerékpározást. Ott megőrizte a helyezését, sőt remek formáját a futásra is átmentette – többek között Keszthely belvárosában, a Balaton partján és a Festetics-kastélynál is futott a mezőny -, így 4:07:49-es idővel ezüstérmet nyert, korosztályában (25-29 évesek) viszont az első lett. Rajta kívül még nyolc fradista triatlonozó indult, akik sikeresen teljesítették a távot.

Legfiatalabb triatlonozóink pedig a Fergeteg Aquathlonon indultak, ahol a nagy hőség ellenére minden fradista kiválóan szerepelt.

Remekül indult a triatlonos nyár

Az FTC versenyzői kiváló eredményekkel tértek haza Tiszaújvárosból.

Magyar bajnok lett a Ferencváros csapata

A BÚI Mix Váltó Országos Bajnokságon két érmet nyertek triatlonozóink.

Remek nemzetközi bemutatkozás fiatal triatlonozónktól

Holánszky Laura első nemzetközi versenyén a legjobb magyarként zárt Lengyelországban.

Tomaschof Kata országos bajnok

Hétvégén két országos bajnokságon is remekeltek sportolóink.

Rangos elismerésben részesült klasszis sportolónk

Paratriatlonozónk, Lévay Petra az év Heves megyei sportolója díját vehette át.

Sikeres szezonkezdet triatlonozóinktól

A balatonboglári Duatlon Országos Bajnokságon egyéniben és csapatban is számos érmet nyertek a fradisták.