2019. május 17.
Csapatbajnoki arany és öt további érem
Az FTC triatlon szakosztálya három-három egyéni és csapatéremmel zárta az Aquatlon Országos Döntőt.

Debrecenben rendezték meg a Sport XXI. Aquatlon Országos Döntőt, amelyen a Ferencvárosi triatlon szakosztálya népes utánpótlás-csapattal indult. A lányoknál Mándli Fanni a gyermek, míg Szaniszló Dóra az újonc 2-es kategóriában szerzett bronzérmet, a Pálfi Réka, Szaniszló Dóra, Szombathelyi Szonja összeállítású újonc 2 csapatunk pedig szintén a dobogó legalsó fokára állhatott fel.

A fiúknál is három éremnek örülhettünk. A legfényesebb a Martis Ádám, Pálfi Ákos, Plézer Patrik összetételű újonc 1-es csapatunk jutott, aki országos bajnokok lettek. A csapat tagja, Martis Ádám a korosztály egyéni versenyében második lett, míg a Keszthelyi Balázs, Mudra Milán, Nádudvari Örs alkotta serdülő FTC bronzéremmel zárt.

Sport XXI. Aquatlon Országos Döntő, Debrecen
LÁNY
Gyermek: 3. Mándli Fanni, 4. Plézer Petra, 61. Kovács Zsófia
Serdülő: 29. Köpecsiri Anna, 35. Benkő Dóra, 38. Horváth Emma Zsófia
Újonc 2: 3. Szaniszló Dóra, 4. Szombathelyi Szonja, 10. Szaniszló Dóra, 19. Pálfi Réka, 27. Birinyi Nóra, 37. Palásti Mirtill
Újonc 2, csapat: 3. FTC (Pálfi Réka, Szaniszló Dóra, Szombathelyi Szonja)

FIÚ
Gyermek: 14. Garcia-Szira Dániel, 18. Hemrich Milán Ferenc, 25. Benkő Ádám Richárd, 43. Nagy András Attila, 60. Mach Nándor, 75. Csajbók Norbert, 76. Csepregi Örs
Gyermek, csapat: 4. FTC
Serdülő: 13. Nádudvari Örs Máté, 18. Mudra Milán, 25. Keszthelyi Balázs, 51. Darai Gergely, 55. Horváth Vilmos Ádám, 57. Bangha Ottó Péter, 59. Kovács Nándor
Serdülő, csapat: 3. FTC (Keszthelyi Balázs, Mudra Milán, Nádudvari Örs)
Újonc 1: 2. Martis Ádám, 6. Jantosik Barnabás, 8. Plézer Patrik Csanád, 11. Pálfi Ákos, 22. Szeleczky Mihály, 27. Váraljai Olivér
Újonc 1, csapat: 1. FTC (Martis Ádám, Pálfi Ákos, Plézer Patrik), 4. FTC
Újonc 2: 4. Deli András, 27. Slett Márton, 30. Patlók Olivér Viktor, 31. Nádudvari Noé, 33. Váraljai András, 34. Temesvári Lénárd, 47. Sóki Milán, 51. Martis Gergely, 72. Dömök Zétény, 84. Orbán Ábel István, 85. Kőrös Gergely
Újonc 2, csapat: 4. FTC

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.