2019. szeptember 3.
Korosztályos bajnoki cím és felnőtt bronzérem az ob-n
Triatlonosaink hat éremmel zárták a tatai Rövidtávú Országos Bajnokságot.

Augusztus utolsó napján Tatán rendezték meg a Rövidtávú Triatlon Országos Bajnokságot. A 700 induló és a nagy hőség egyaránt kihívás elé állította a résztvevőket, ennek ellenére szakosztályunk nagy létszámú csapattal vett részt a viadalon.

A férfiaknál elitversenyzőnk, Berekméri Levente a negyedik úszóidőt produkálva kezdhette meg a két körös kerékpározást, ahol a mezőny legjobb idejét teljesítve feljött a második helyre. A futás során komoly tempót diktáltak az ellenfelek, Levente végül 59:59-es eredménnyel a harmadik helyen végzett az abszolút rangsorban. A junior korosztályú Somogyi Miklós 2:07:09 idővel megnyerte kategóriáját.

A nőknél Bathó Márta arany, míg Maróti Erika bronzérmes lett korosztályában, de kiváló eredményeket értek el csapataink is. A Csada Ágnes, Eipl Tamara, Hajdú Zsuzsanna összeállítású felnőtt női együttesünk a dobogó második állhatott fel, míg a Freundné Enikő, Maróti Erika, Sőr Mariann összetételű szenior csapatunk a harmadik helyet szerezte meg.

Értékes nemzetközi sikernek is örülhettünk, ugyanis szeptember 1-én a svájci Lausanne-ban megrendezett Világbajnokságon Lévay Petra (a kis képen) a nyolcadik helyen végzett a PTS5-ös kategóriában.

Női
Felnőtt: 2. FTC (Csada Ágnes, Eipl Tamara, Hajdú Zsuzsanna)
Szenior: 3. FTC (Freundné Enikő, Maróti Erika, Sőr Mariann)

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.