archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. december 12.
Küzdeni mindig, feladni soha!
Egy verseny, ami már a rajt előtt elveszni látszott, mégis fontos lett Mándli Fanni és az FTC triatlon szakosztálya számára - VIDEÓ!

A Fradi Fair Play-díj második, 2018-as átadóján az Igazi Zöld-fehé Hős kategóriában triatlon szakosztályunk fiatal versenyzője, Mándli Fanni kapta a díjat. Fanni története küzdelemről, csapatszellemről, Fradi-szívről!

Nagyon értékes ezüstérem Kanadából

Paratriatlonosunk, Lévay Petra értékes második helyet szerzett az első kvalifikációs világkupa-versenyen.

Nyolc érmet szereztünk a Palóc Triatlonon

Az FTC triatlon szakosztálya eredményesen szerepelt az XXXIII. Palóc Triatlon Aquatlon Országos Bajnokságon.

78 évesen nemzetközi versenyt nyert a fradista

Triatlonosunk, Jánosi György aranyérmes lett a marosvásárhelyi sprint duatlon nemzetközi viadalon.

Három érem a III. Lökimanről

Triatlon szakosztályunk eredményesen szerepelt a tiszalöki III. Lökiman Közép- és Rövidtávú Versenyen.

Próbáld ki a triatlont - nyári tábor a Fradiban!

Június 24-én indul az első turnus az FTC triatlon szakosztályának szervezésében!

Berekméri Levente magyar bajnok lett!

Triatlonosunk, Berekméri Levente hatalmas sikert aratott a keszthelyi középtávú Országos Bajnokságon.

Újabb eredményes triatlonos hétvége

Az FTC triatlonosai három helyszínről is szép eredményekkel tértek haza június második hétvégéjén.

Triatlonosunk két csodás érmet nyert a hétvégén

Az FTC versenyzője, Somogyi Miklós két éremmel zárta a székesfehérvári eXtremeMan 51.5 triatlonversenyt.