2021. április 19.
Nem mindennapi holland versenyen nyert a fradista
Paratriatlonosunk, Lévay Petra lett a legjobb női versenyző a rangos nemzetközi viadalon - KÉPEK!

A hétvégén Rotterdamban rendezték meg a triatlonosok és a paratriatlonosok SuperLeague-versenyének második állomását, amelyen indult a ferencvárosi Lévay Petra is.

A rangos nemzetközi, meghívásos versenyen paratriatlonosunk az abszolút mezőnyben a hetedik lett, azonban a nők között az első helyen végzett. A verseny érdekessége, hogy az indulóknak a 300 méteres úszást medencében, a 10 kilométer kerékpározást úgynevezett okosgörgőn (a képen), míg két kilométer futást futópadon kellett teljesíteni.

További képekért alább nézze meg Lévay Petra Facebook-oldalát!

Úgy készültem, hogy triatlonünnepre érkezem Rotterdamba, egy jó kis mókára a nagy menet előtt. (Május közepén indul újra...

Közzétette: Lévay Petra – 2021. április 19., hétfő

Egy arannyal és két bronzzal nyitottak a fradisták

A Velencei-tónál három triatlonosunk is dobogóra állhatott a My 575 Challenge Rövidtávú versenyen.

Harc Tokióért: „Mindenki engem akar levadászni”

Paratriatlonosunk, Lévay Petra egyre közelebb a paralimpiához, de most jön csak a java - INTERJÚ!

Egyéniben két, csapatban négy fradista érem az ob-n

Kiválóan kezdték triatlonosaink az idei szezont a balatonboglári országos bajnokságon.

Egy ranglistán az élen, kettőn másodikként zárt az FTC

Triatlon szakosztályunk újabb sikeres évével a hazai egyesületek között is előkelő helyen zárt.

Országos bajnoki címek a szezon zárásaként!

A hétvégén a balatonboglári duatlon Országos Bajnoksággal zárult a 2020-as triatlon versenyszezon.

Duatlonban is sorra születtek a magyar bajnoki címek

Az FTC triatlonosai 11 érmet nyertek a IV. Veresegyházi Duatlon és Paraduatlon Országos Bajnokságon.