archív anyag
Honlapunk 2019. február 25-én megújult, de nem hagyjuk veszni a korábbi cikkeinket! Az itt látható anyag archív írás, ezért előfordulhat, hogy a benne található képek, illetve tartalmi beágyazások az új cikkektől eltérően jelennek meg.
2018. szeptember 17.
Nemzetközi sikerek egzotikus helyszíneken
Halász-Eberhardt Anna ismét egzotikus helyen remekelt, míg paratriatlonosunk, Lévay Petra a világbajnokságon szerepelt – VIDEÓ!

Ázsiában élő elittriatlonosunk, Halász-Eberhardt Anna újabb egzotikus versenyen indult. A Challenge Iskanda Puteri viadalt a malajziai Puteri-öbölben rendezték meg, ahol a versenyzőknek 1900 métert kellett úszniuk, 90 kilométert kerékpározniuk és 21 kilométert futniuk. A Ferencváros sportolója végül 4 óra 18 perc és 32 másodperc alatt teljesítette a távot, így összesítésben a hatodik, a hölgyeknél és kategóriájában a második helyen végzett.

A hétvégén az ausztráliai Gold Coast adott otthont a Paratriatlon Világbajnokságnak, amelyen a Ferencváros versenyzője, Lévay Petra (a kis képen) is indult. Sportolónk a 750 méteres úszásból, 20 kilométeres biciklizésből és 5 kilométeres futásból álló versenyt 1:21:55-ös időeredménnyel teljesítette, amellyel az előkelő hetedik helyet szerezte meg.

Az Ilinyben megrendezett I. Földrengető Terepduatlon Országos Bajnokságon és Montimaratonon két ferencvárosi sportolóért szurkolhattunk. Az újonc lányok mezőnyében Kárpáti Mira kategóriájában aranyérmes lett, a saját futamában ezüsttel zárt, míg összesítésben a 10. helyen végzett. A férfiaknál Jánosi György a veterán4-es kategóriában szintén a dobogó legfelső fokán zárt.

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.