2020. október 14.
Országos bajnoki címek a szezon zárásaként!
A hétvégén a balatonboglári duatlon Országos Bajnoksággal zárult a 2020-as triatlon versenyszezon.

Október 10-11-én Balatonbogláron rendezték a 2020-as triatlon szezon utolsó nagy versenyét, a duatlon Országos Bajnokságot. Az FTC versenyzői ezúttal is remek eredményeket értek el. Szombaton az egyéni és csapatversenyeket rendezték: a gyermek korosztályú Holba Zsombor ismét diadalmaskodott, míg Bognár Alex az ötödik helyen végzett. A Bognár Alex, Holba Zsombor, Nádudvari Noé összeállítású gyermek fiú váltó, illetve a Jantosi Barnabás, Kukucska Benett, Martis Ádám alkotta újonc 1. csapat is egyaránt országos bajnoki címet szerzett.

Az újonc fiúknál Deli Andris állhatott a dobogó legfelső fokára, míg a Deli András, Gyalog Ákos,Martis Gergely összeállítású csapat a dobogó második fokára állhatott.

A gyermek leány (Csőgör Brigitta, Plézer Petra, Szombathelyi Szonja) illetve az újonc 1. lánycsapat (Gyalog Adél, Szombathelyi Lilla, Vörös Adél) is egyaránt remekül szerepelt, mindkét csapat ezüstérmet szerzett.

Az egyéni versenyek során Toma Tamás az előkelő ötödik, míg András Míra a hatodik helyen zárt.

A felnőttek is szép sikereket értek el: Tomaschof Kata és Jánosi György kategóriájában az első, míg Bathó Márta és Mikonya Nándor kategóriája második helyén végzett.

Ha az eddigi éremeső nem lett volna elegendő, a vasárnapi Mix Váltó Országos Bajnokság szintén igazi zöld-fehér sikert hozott.

Gyermek korosztályban a Szombathelyi Szonja-Bognár Alex-Plézer Petra- Holba Zsombor összeállítású együttes, és serdülő csapatunk András Míra- Toma Tamás- Mándli Fanni- Bangha Ottó összeállításban egyaránt országos bajnoki címet szerzett, ez az eddigi legsikeresebb utánpótlás eredménye szakosztályunknak!

Duatlonban is sorra születtek a magyar bajnoki címek

Az FTC triatlonosai 11 érmet nyertek a IV. Veresegyházi Duatlon és Paraduatlon Országos Bajnokságon.

Kristály helyett érmeket hoztak triatlonosaink Ajkáról

Az FTC triatlonosai három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Rövidtávú Triatlon OB-t.

Fuss és kerékpározz a Fradiban!

Csatlakozz az FTC duatlon csapatához és eddz Budapest legszebb sportlétesítményében!

Próbáld ki a triatlont, nyílt hét a Fradiban!

Az FTC triatlon szakosztálya szeptember 21-27. között nyílt hetet tart, előképzettség nem szükséges!

Két kategóriában nyolc magyar bajnok cím a fradistától

Az FTC triatlonosai öt aranyéremmel zárták a tiszaújvárosi XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt.

Idén is lett bajnokunk a triatlon utánpótlás OB-n!

Az FTC ifjú triatlonosai egy arany-, egy ezüst- két bronzérmet szereztek az utánpótlás Országos Bajnokságon.

Végtelen fradista sikerek a Vég-tónál

Triatlon szakosztályunk versenyzői remekeltek az I. Mátra Aquatlon Országos Bajnokságon.

Történelmi siker a Hosszútávú Országos Bajnokságon

Az emberpróbáló körülmények ellenére három ferencvárosi triatlonos is előkelő helyen végzett.