2020. július 7.
Palócföldön 10 érmet nyertek a fradisták
Remekeltek az FTC triatlonosai a balassagyarmati 34. Palóc Aquatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságon.

A hétvégén benépesült Nógrád megye második legnagyobb városa, Balassagyarmat, ugyanis ott rendezték meg a 34. Palóc Triatlon Aquatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságot. A versenyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. A szombati tereptriatlon ob-n két bronzérmet szereztünk a férfiak újonc1-es kategóriájában Kukucska Benett és a szenior1-eseknél versenyző Palocsay Géza révén.

Vasárnap az Aquatlon-versenyen még több érmet szereztek a fradisták. az újon2-es és a szenior1-es korosztályban induló Deli András (a képen a dobogó tetején) és Plézer Mátyás aranyérmet nyert, Plézer Petra (gyermek), Mándli Fanni (serdülő), Holba Zsombor (gyermek), Mesterházy Roland (felnőtt3) ezüsttel zárt, míg Bognár Alex (gyermek) és Holba Dániel (ifjúsági) bronzot szerzett.

Az FTC triatlon szakosztálya összesen 10 éremmel, köztük két arannyal, négy ezüsttel és négy bronzzal zárta a kétnapos viadalt.

Újonc2: 1. Deli András, 14. Gyalog Ákos, 15. Pálfi Ákos, 18. Plézer Patrik
Gyermek: 2. Holba Zsombor, 3. Bognár Alex, 17. Temesvári Lénárd, 19. Mach Nándor, 20. Váraljai András, 22. Dömök Zétény, 25. Takács Barnabás, 26. Vadász Erik, 27. Csajbók Róbert
Serdülő: 12. Garcia-Szíra Dániel, 15. Benkő Ádám, 21. Bangha Ottó
Sprint kategória
FÉRFI
Abszolút: 5. Holba Dániel, 17. Kondor Dávid, 18. Mudra Milán, 23. Mesterházy Roland, 24. Horváth Ádám
Ifjúsági: 3. Holba Dániel, 10. Kondor Dávid, 11. Mudra Milán, 13. Horváth Vilmos
Felnőtt3: 2. Mesterházy Roland
Szenior1: 1. Plézer Mátyás
NŐI
Újonc1: 8. Gyalog Adél Sára, 9. Pálfi Zita, 10. Vörös Adél, 11. Szombathelyi Lilla
Gyermek: 2. Plézer Petra, 16. Csőgör Brigitta, 17. Pálfi Réka, 25. Balla Nóra, 29. Bangha Natália
Serdülő: 2. Mándli Fanni, 4. András Mira, 19. Benkő Dóra

Aranyérmek sora fiatal triatlonosainktól

Versenyzőink a duatlon szakág iszkaszentgyörgyi szezonnyitó versenyén szerepeltek.

Értékes hatodik hely a Világkupán

Az FTC parasportolója, Lévay Petra remekül helyt állt a törökországi nemzetközi versenyen.

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.