2023. július 27.
Remek hétvégét zártak fiatal sportolóink
Triatlonozóink értékes pontokat szereztek a veresegyházi viadalon.

A veresegyházi Pamut-tónál rendezett Aquatlon Országos Bajnokságon versenyeztek a mögöttünk hagyott hétvégén az FTC triatlonozói. Versenyzőink mind egyéniben, mind csapatban nagyon szép eredményeket értek el, így értékes pontokat szereztek szakosztályunk számára. Sportolóink a folytatásban sem pihenhetnek, hiszen ezen a hétvégén Fadd-Domborit veszik célba, majd a következő héten már a triatlonszezont záró pécsi viadalon indulnak.

Az FTC eredménysora

Egyéni eredmények (1-15)

Újonc 1 fiú

Makai Ármin 1.

Gyalog Vince 7.

Mester Bálint 7.

Jókai Bálint 14.

Újonc 2 fiú

Kukucska Benett 6.

Kovács Miron 14.

Újonc 2 lány

Gyalog Adél 6.

Vörös Adél 10.

Szombathelyi Lilla 13.

Gyermek fiú

Gyalog Ákos 3.

Gaitz Benett 8.

Plézer Patrik 12.

Gyermek lány

Stock Petra 5.

Rátóti Lilla 13.

Serdülő fiú

Deli András 3.

Kovács Benett 7.

Vadász Erik 12.

Bánvölgyi Barnabás 13.

Ifi fiú

Benkő Ádám 11.

Ifi lány

Plézer Petra 9.

Geri Alíz 10.

Szanyi Szonja 13.

Junior férfi

Bangha Ottó 6.

Boros Alex 8.

Szenior 2

Mészáros Károly 5.

Szenior 1

Szanyiné Nyári Hajnalka 3.

Szenior 3

Pécsi Annamária 1.

Szenior 1

Nagy Gabriella 5.

Szenior 2

Wengrinné Mocsáry Annamária 4.

Veterán 2

Bathó Márta 1.

 

Csapat eredmények

Újonc 2 fiú

Kukucska Benett, Kovács Miron, Zlatnik-Erdők Andor 3.

Újonc 2 lány ’A’

Gyalog Adél, Vörös Adél, Szombathelyi Lilla 2.

Újonc 2 lány ’B’

Németh Alíz, Rátóti Emma, Bangha Kata 7.

Újonc 1 fiú ’A’

Makai Ármin, Gyalog Vince, Mester Bálint 1.

Újonc 1 fiú ’B’

Jókai Bálint, Kukucska Nolen, Zlatnik-Erdők Máté 3.

Újonc 1 lány

Majosházi Liza, Jantosik Bori, Vörös Nóra 5.

Gyermek fiú ’A’

Gyalog Ákos, Gaitz Benett, Plézer Patrik 2.

Gyermek fiú ’B’

Gyuricza Botond, Martis Ádám, Szilasy Zalán 6.

Gyermek lány 

Stock Petra, Rátóti Lilla, Móró Flóra Rozina 3.

Serdülő fiú ’A’

Deli András, Kovács Benett, Vadász Erik 2.

Serdülő fiú ’B’

Bánvölgyi Barnabás, Barnaki Dániel, Kőrös Gergely 8.

UP2 fiú

Bangha Ottó, Benkő Ádám, Boros Alex 3.

UP 2 lány

Plézer Petra, Geri Alíz, Szanyi Szonja 2.

Szenior nők

Szanyiné Nyári Hajnalka, Pécsi Annamária, Nagy Gabriella 1.

Cikkajánló

69 évesen is nemzetközi versenyt nyert az FTC vívója

A tőröző Fellegi Ildikó mellett a kardozó Nagy László ezüstérmesként zárt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.

Legyél te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!

Szép eredmény fiatal triatlonosunktól

Gyalog Ákos Lengyelországban képviselte az FTC-t.

Remek szereplés a Sprint Triatlon Országos Bajnokságon

Az érmek mellett értékes ranglista pontokat szereztek az FTC versenyzői.

Klasszisunk csodás VK-éremmel tért vissza két év után

Paratriatlonozónk, Lévay Petra az Egyesült Államokban remekelt.

Rangos triatlon-seregszemle Tiszaújvárosban

Több FTC-sportoló is elindult a hétvégi viadalon.

Kánikulára éremeső Zalaegerszegen

Az FTC triatlonosai a zalai vármegyeszékhelyen folytatták remek szereplésüket.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin