2020. július 30.
Remek siker: országos bajnok a mix gyermek váltó!
Lengyeltóti adott otthont a triatlon egyéni ranglista és mix váltócsapat Országos Bajnokságnak.

Július 25-én, szombaton rendezték az egyéni versenyeket, amelyeken az FTC triatlon szakosztályának sportolói – dacolva a cudar időjárási körülményekkel – már a gyermek futam során remekül szerepeltek. Holba Zsombor megismételve korábbi zalaegerszegi eredményét az első, míg Bognár Alex a harmadik helyen végzett. A lányoknál Plézer Petra ismét a dobogó második fokát foglalhatta el. A serdülőknél Mándli Fanni negyedik, az újonc Deli András ötödik, míg az ifjúsági korosztályban Holba Dániel a hatodik helyen fejezte be a versenyt.

A vasárnapi mix váltócsapat Országos Bajnokságon gyermek csapatunk Plézer Petra- Holba Zsombor - Pálfi Réka - Bognár Alex összeállításban magabiztosan szerezte meg az aranyérmet, míg a serdülők (Mándli Fanni - Benkő Ádám - András Míra - Toma Tamás) nagy küzdelemben a második helyen végeztek.

Dicséret illeti „elit” váltónkat is (Holánszky Laura - Molnár Gergő - Tomaschof Kata - Berekméri Levente), akik az igen erős mezőnyben a negyedik helyen futottak be.

Magyar bajnokokat ünnepelhetett az FTC

Triatlonosaink közül hárman is aranyérmesek lettek a Palóc Aquatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságon.

Balatoni bravúrok

Az FTC triatlonosai remekül szerepeltek a hétvégi 575 Keszthely Triatlon Középtávú Országos Bajnokságon.

Ezüstérem Lengyeltótiból

Triatlonosaink remekül szerepeltek a 2021-es mix váltó csapat országos bajnokságon Lengyeltótiban.

Csapategységből jelesre vizsgáztak az FTC triatlonosai

Szakosztályunk sportolói remekül helytálltak a tiszaújvárosi klubcsapat országos bajnokságon.

Nehéz pálya, mégis korosztályos aranyérmek

Az FTC triatlonosai Pünkösd vasárnapján Tabon versenyeztek a középtávú duatlon országos bajnoki címekért.

Fiatal triatlonosaink a Margitszigeten is remekeltek

Az FTC triatlon szakosztálya remek eredményekkel zárta a Sport XXI Aquatlon 2021 Budapesti Regionális Döntőt.

Újabb apró lépés Tokió felé az FTC magyar bajnokától

Paratriatlonosunk, Lévay Petra Yokohamában versenyezett a paralimpiai kvalifikációs sorozatban.

Egy arannyal és két bronzzal nyitottak a fradisták

A Velencei-tónál három triatlonosunk is dobogóra állhatott a My 575 Challenge Rövidtávú versenyen.