2022. március 30.
Remek szezonkezdés a Sport XXI Regionális Döntőn
Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz.

Március utolsó vasárnapján a Margitsziget adott otthont a Sport XXI Aquatlon döntőnek, ahol fiatal versenyzőink most is bizonyították, hogy komoly eredmények várhatóak el tőlük a szezon folyamán.

Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz. A legfiatalabbaknál kiváló futásának köszönhetően Zlatnik-Erdők Andor egyéni második, míg  újonc 1. fiaink csapatban arany-, illetve ezüstérmet szereztek.

Újonc 2. kategóriában Kukucska Benett és Gyalog Adél arany-, Martis Ádám és Stock Petra ezüst-, míg Makai Kinga bronzérmet szerzett. Csapatban a lányok a dobogó első illetve harmadik fokát is kibérelték, míg a fiúk a második hellyel büszkélkedhettek.

A gyermekeknél Plézer Patrik első, Gyalog Ákos második, míg Deli András harmadik lett, míg csapatban a trió második helyezést ért el.

A serdülőknél Szombathelyi Szonja mindkét számban kiválóan teljesítve az első, míg Geri Alíz harmadik lett, csapatban a lányok és a fiúk is ezüstéremmel a nyakukban térhettek haza.

Külön gratulálunk a 2015 ifjú versenyzőinknek, Kukucska Nolen és Gyalog Vince is kiválóan szerepeltek első aquatlon versenyükön!

Rangos elismerésben részesült klasszis sportolónk

Paratriatlonozónk, Lévay Petra az év Heves megyei sportolója díját vehette át.

Sikeres szezonkezdet triatlonozóinktól

A balatonboglári Duatlon Országos Bajnokságon egyéniben és csapatban is számos érmet nyertek a fradisták.

Hét érmet nyertek triatlonozóink Újszilváson

Négy aranyérem mellett egy ezüst és két bronzérem volt a hétvégi ferencvárosi termés.

Fiatal triatlonozónk első helyen jutott ki az Eb-re

Holánszky Laura május végén a lengyelországi Olsztynban méretteti meg magát.

Triatlon nyílt hét a Fradiban

Próbálja ki magát, később csatlakozási lehetőséget biztosítunk csoportjainkhoz!

MTSZ-gála: rengeteg fradistát díjaztak!

A tavalyi és a 2020-as teljesítményekért jártak elismerések.

Fennállásunk legsikeresebb éve volt 2021

Szakosztályunk soha nem végzett ilyen előkelő helyen az összesített, éves triatlon ranglistán!