2022. március 30.
Remek szezonkezdés a Sport XXI Regionális Döntőn
Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz.

Március utolsó vasárnapján a Margitsziget adott otthont a Sport XXI Aquatlon döntőnek, ahol fiatal versenyzőink most is bizonyították, hogy komoly eredmények várhatóak el tőlük a szezon folyamán.

Az úszásból és futásból álló megmérettetésen a 7 és 15 év közötti sportolók állhattak rajthoz. A legfiatalabbaknál kiváló futásának köszönhetően Zlatnik-Erdők Andor egyéni második, míg  újonc 1. fiaink csapatban arany-, illetve ezüstérmet szereztek.

Újonc 2. kategóriában Kukucska Benett és Gyalog Adél arany-, Martis Ádám és Stock Petra ezüst-, míg Makai Kinga bronzérmet szerzett. Csapatban a lányok a dobogó első illetve harmadik fokát is kibérelték, míg a fiúk a második hellyel büszkélkedhettek.

A gyermekeknél Plézer Patrik első, Gyalog Ákos második, míg Deli András harmadik lett, míg csapatban a trió második helyezést ért el.

A serdülőknél Szombathelyi Szonja mindkét számban kiválóan teljesítve az első, míg Geri Alíz harmadik lett, csapatban a lányok és a fiúk is ezüstéremmel a nyakukban térhettek haza.

Külön gratulálunk a 2015 ifjú versenyzőinknek, Kukucska Nolen és Gyalog Vince is kiválóan szerepeltek első aquatlon versenyükön!

16 arany az FTC triatlonozóitól egyéniben és csapatban

A Regionális Aquatlon Döntőben remekeltek a ferencvárosi fiatalok.

Sikerrel zajlott az Albert Flórián Emlékverseny

Négy egyesület közel 120 sportolója vett részt az eseményen.

FTC-uralom a 2023-as klubrangsorokban

2023-ban is remek évet produkáltak triatlon szakosztályunk sportolói.

Albert-emlékversennyel zárult az év

Közel 160 résztvevője volt az Albert Flórián Aquatlon Emlékversenynek.

Lévay Petra negyedik a tarantói Világkupán

Paratriatlonistánk a nehézségek ellenére érte el ezt a kiváló eredményt.

A Fradi fiatalja abszolút győztes lett

Három éremmel zártak a ferencvárosi triatlonozók a Földrengető Terepduatlon ob-n.

Legyél te is a Fradi triatlonosa!

Az FTC triatlon szakosztálya várja a sportolni és versenyezni vágyó kezdőket és haladókat. Jelentkezz most!