2022. május 17.
Tomaschof Kata országos bajnok
Hétvégén két országos bajnokságon is remekeltek sportolóink.

A tabi Középtávú Duatlon Országos Bajnokság (10 km futás, 60 km kerékpár, 10 km futás) abszolút női győztese 3:35.22 órás időeredménnyel Tomaschof Kata lett. Mikonya Nándor a kategóriájában a második helyen végzett.

Debrecen adott otthont a Sport XXI Aquatlon Országos Bajnokság döntőjének, ahol az ország összes klubja több száz sportolóval képviseltette magát. 7-15 éves fiataljaink a klubok közötti vetélkedésben az előkelő harmadik helyet szerezték meg.

Az úszásból és futásból álló megmérettetésen Deli András ismét kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A futást hét másodperc hátránnyal az ötödik helyen kezdte meg, de taktikus versenyzésének köszönhetően a dobogó második fokára küzdötte fel magát.

Kukucska Benett már az első tusában hatalmas egyéni rekordot produkált, majd az atlétika pályán nyújtott magabiztos futása ezüstérmet jelentett számára.

Az újoncok közül Gyalog Adél a negyedik, Martis Ádám az ötödik , míg a gyermek korosztályú Gyalog Ákos a hatodik helyen végzett.

A csapatversenyben az újonc fiúk (Kukucska Benett, Jantosik Barnabás, Martis Ádám) a második, míg az újonc  lányok (Gyalog Adél, Rátóti Lilla, Stock Petra), mind a gyermek fiúk (Barna Péter, Deli András, Gyalog Ákos) a harmadik helyen végeztek.

A serdülőknél Holba Zsombor negyedik, Szombathelyi Szonja és Kendeh Sebestyén az ötödik helyet szerezte meg.

Csapatban a lányok (Csőgör Brigitta, Geri Alíz, Szombathelyi Szonja) a  dobogó második, míg a fiúk (Bognár Alex, Holba Zsombor, Kendeh Sebestyén) a dobogó harmadik fokára állhattak.

Éremeső az Aquatlon Országos Bajnokságon

Szombaton Veresegyháza adott otthont az Aquatlon Országos Bajnokságnak.

Gyalog Adél bronzérmes a duatlon ranglistaversenyen

Impozáns környezetben, a szolnoki helikopter bázison rendeztek duatlon versenyt a hétvégén.

Déri Dávid Európa-bajnok!

Déri Dávid aranyérmes lett a Szervátültetettek és Művesekezeltek Európa-bajnokságán Oxfordban.

Arattak elsőbálozó hosszútávosaink Nagyatádon

Triatlonosaink a női és a férfi abszolút elsőséget is elhozták hazánk legnagyobb hosszútávú versenyéről.

Az FTC csapata két bajnoki címet ünnepelhetett

Triatlonozóink valóságos éremesőt rendeztek a pécsi Utánpótlás Országos Bajnokságon.

Két aranyérem lett a jutalma a nagyot futó fradistáknak

Triatlonozóink ismét remek versenyhétvégét zártak, miután Fadd-Domboriban hat érmet nyertek.

OB-bronz és további remek eredmények

Triatlon szakosztályunk versenyzői újabb mozgalmas és eredményes hétvégén vannak túl.

Tony Stark a múlté, a Fradi „Vasembere” mindent vitt

Triatlonozónk, Berekméri Levente megnyerte a nagy hagyományokkal bíró Vasi Vasembert.