2019. június 3.
Triatlonosunk két csodás érmet nyert a hétvégén
Az FTC versenyzője, Somogyi Miklós két éremmel zárta a székesfehérvári eXtremeMan 51.5 triatlonversenyt.

A hétvégén Székesfehérváron rendezték meg az eXtremeMan 51.5-ös triatlonversenyt, amelyen az FTC több versenyzővel is indult. A legjobb eredményt a fiatal Somogyi Miklós érte el, aki az abszolút versenyben ezüstérmet nyert, míg korosztályában, a 18-19 évesek között pedig az első lett. A 35-39 évesek között Mikonya Nándor negyedik helyével éppen lecsúszott a dobogóról.

eXtremeMan 51.5, Székesfehérvár
Férfi
Abszolút: 2. Somogyi Miklós, 15. Mikonya Nándor, 72. Szabó József, 77. Sipos Péter, 88. Jánosi Balázs

Palócföldön 10 érmet nyertek a fradisták

Remekeltek az FTC triatlonosai a balassagyarmati 34. Palóc Aquatlon és Tereptriatlon Országos Bajnokságon.

Gyönyörű érem lett a fradista „vasemberek” jutalma

Az FTC triatlonosai 9 érmet, köztük négy aranyat, egy ezüstöt és négy bronzot szereztek a kaposvári hétvégén.

Parádés érem Tasmániából és egyre közelebb Tokió!

40 km/h-s szél a világ végén? Triatlonosunk, Lévay Petra így is harmadik lett az év első Világkupáján!

Fradista tarolás: négy kategóriában is az FTC nyert!

Triatlon szakosztályunk három versenyzője is az év legjobbja lett a magyar szövetségnél – VIDEÓK!

Megható pillanattal zárult a Fradi egyik váltóversenye

Rekordlétszámú versenyző indult a triatlon szakosztályunk által szervezett Máli Péter Emlékfutáson.

A fradista újabb érmet nyert C. Ronaldo szülővárosában

„Jövőre erősebben jövök vissza és elkapok mindenkit, aki 30 másodpercen belül „merészelt” elverni”

Ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért!

Október 27-én ismét Máli Péter Emlékfutás a Penny Kupáért az FTC-MVM Sportközpontban.

Lévay Petra VK-4. hellyel hangolt az Európa-bajnokságra

Kiváló paratriatlonosunk a spanyolországi Banyolesben rendezett paratriatlon világkupán versenyzett.