2019. június 3.
Triatlonosunk két csodás érmet nyert a hétvégén
Az FTC versenyzője, Somogyi Miklós két éremmel zárta a székesfehérvári eXtremeMan 51.5 triatlonversenyt.

A hétvégén Székesfehérváron rendezték meg az eXtremeMan 51.5-ös triatlonversenyt, amelyen az FTC több versenyzővel is indult. A legjobb eredményt a fiatal Somogyi Miklós érte el, aki az abszolút versenyben ezüstérmet nyert, míg korosztályában, a 18-19 évesek között pedig az első lett. A 35-39 évesek között Mikonya Nándor negyedik helyével éppen lecsúszott a dobogóról.

eXtremeMan 51.5, Székesfehérvár
Férfi
Abszolút: 2. Somogyi Miklós, 15. Mikonya Nándor, 72. Szabó József, 77. Sipos Péter, 88. Jánosi Balázs

Egy-egy ezüst és bronz a 30. eXtremeMan-ről

Az FTC triatlonosai két éremmel zárták a nagyatádi Hosszútávú Országos Bajnokságot.

Kiváló idényzárás éremesővel

Triatlonosaink 11 éremmel zárták a pécsi Utánpótlás és Váltó Országos Bajnokságot, illetve ranglistaversenyt.

Abszolút negyedik hely, korosztályos arany Kaposvárról

Somogyi Miklós érte el a legjobb fradista helyezést a triatlonosok kaposvári eXtremeMan versenyén.

Az FTC 78 éves bajnoka a harmadik földkerülésre készül

Megható és tanulságos történet Gyuri bácsiról, aki hamarosan újra megkerüli a Földet – VIDEÓ!

Mándli Fanni ezüstérmes lett az utánpótlás gálán

Tehetséges versenyzőnk a második helyen végzett a tiszaújvárosi megmérettetésen.

Berekméri Levente a Vasi Vasemberen is parádézott

Friss magyar bajnokunk abszolút második hellyel zárta a nagy múltú Vasi Vasember olimpiai távú versenyt.

Nagyon értékes ezüstérem Kanadából

Paratriatlonosunk, Lévay Petra értékes második helyet szerzett az első kvalifikációs világkupa-versenyen.

Nyolc érmet szereztünk a Palóc Triatlonon

Az FTC triatlon szakosztálya eredményesen szerepelt az XXXIII. Palóc Triatlon Aquatlon Országos Bajnokságon.