2019. június 3.
Triatlonosunk két csodás érmet nyert a hétvégén
Az FTC versenyzője, Somogyi Miklós két éremmel zárta a székesfehérvári eXtremeMan 51.5 triatlonversenyt.

A hétvégén Székesfehérváron rendezték meg az eXtremeMan 51.5-ös triatlonversenyt, amelyen az FTC több versenyzővel is indult. A legjobb eredményt a fiatal Somogyi Miklós érte el, aki az abszolút versenyben ezüstérmet nyert, míg korosztályában, a 18-19 évesek között pedig az első lett. A 35-39 évesek között Mikonya Nándor negyedik helyével éppen lecsúszott a dobogóról.

eXtremeMan 51.5, Székesfehérvár
Férfi
Abszolút: 2. Somogyi Miklós, 15. Mikonya Nándor, 72. Szabó József, 77. Sipos Péter, 88. Jánosi Balázs

Három érem a III. Lökimanről

Triatlon szakosztályunk eredményesen szerepelt a tiszalöki III. Lökiman Közép- és Rövidtávú Versenyen.

Próbáld ki a triatlont - nyári tábor a Fradiban!

Június 24-én indul az első turnus az FTC triatlon szakosztályának szervezésében!

Berekméri Levente magyar bajnok lett!

Triatlonosunk, Berekméri Levente hatalmas sikert aratott a keszthelyi középtávú Országos Bajnokságon.

Újabb eredményes triatlonos hétvége

Az FTC triatlonosai három helyszínről is szép eredményekkel tértek haza június második hétvégéjén.

Mozgalmas hétvége

Az FTC triatlonozói az elmúlt hétvégén Balatonkenesén és Tiszaújvárosban is versenyeztek.

Értékes pontok a világelitben Tokióért

Európa-bajnok paratriatlonistánk, Lévay Petra értékes ötödik hellyel gazdagodott Yokohamában – KÉPEK!

Csapatbajnoki arany és öt további érem

Az FTC triatlon szakosztálya három-három egyéni és csapatéremmel zárta az Aquatlon Országos Döntőt.

Lévay Petra újabb nagy sikere!

Paratriatlonos Európa-bajnokunk ezúttal Milánóból térhetett haza értékes bronzéremmel.