2021. május 18.
Újabb apró lépés Tokió felé az FTC magyar bajnokától
Paratriatlonosunk, Lévay Petra Yokohamában versenyezett a paralimpiai kvalifikációs sorozatban.

A hétvégén Yokohamában rendezték a paratriatlonosok paralimpiai kvalifikációját, amelyen indult a Ferencváros sportolója, Lévay Petra is.

A versenyzőknek 750 méter úszást, 20 kilométer kerékpározást és 4980 méter futást kellett teljesíteni.

Többszörös magyar bajnokunk kategóriájában a negyedik, míg az abszolút versenyben a hatodik helyen végzett. Bár ezzel az eredményével még nem szerzett paralimpiai kvótát, a rendkívül erős verseny során maga mögött tartotta azokat a riválisokat, akik veszélyesek lehetnek rá.

Balatoni bravúrok

Az FTC triatlonosai remekül szerepeltek a hétvégi 575 Keszthely Triatlon Középtávú Országos Bajnokságon.

Ezüstérem Lengyeltótiból

Triatlonosaink remekül szerepeltek a 2021-es mix váltó csapat országos bajnokságon Lengyeltótiban.

Csapategységből jelesre vizsgáztak az FTC triatlonosai

Szakosztályunk sportolói remekül helytálltak a tiszaújvárosi klubcsapat országos bajnokságon.

Nehéz pálya, mégis korosztályos aranyérmek

Az FTC triatlonosai Pünkösd vasárnapján Tabon versenyeztek a középtávú duatlon országos bajnoki címekért.

Fiatal triatlonosaink a Margitszigeten is remekeltek

Az FTC triatlon szakosztálya remek eredményekkel zárta a Sport XXI Aquatlon 2021 Budapesti Regionális Döntőt.

Egy arannyal és két bronzzal nyitottak a fradisták

A Velencei-tónál három triatlonosunk is dobogóra állhatott a My 575 Challenge Rövidtávú versenyen.

Harc Tokióért: „Mindenki engem akar levadászni”

Paratriatlonosunk, Lévay Petra egyre közelebb a paralimpiához, de most jön csak a java - INTERJÚ!

Egyéniben két, csapatban négy fradista érem az ob-n

Kiválóan kezdték triatlonosaink az idei szezont a balatonboglári országos bajnokságon.