2020. augusztus 19.
Végtelen fradista sikerek a Vég-tónál
Triatlon szakosztályunk versenyzői remekeltek az I. Mátra Aquatlon Országos Bajnokságon.

Augusztus harmadik hétvégéjén gyönyörű környezetben, az ecsédi Vég-tónál rendezék meg az I. Mátra Aquatlon Országos Bajnokságot, amelyen az FTC versenyzői méltó módon képviselték a triatlon szakosztályt.

A felnőtt hölgyek között korosztályában Bathó Márta és Tomaschof Kata is első helyezést ünnepelhetett, míg a férfiaknál Pangl Ádám győzött korosztályában, Mesterházy Roland és Plézer Mátyás pedig korosztályos 3. helyezést ért el. A felnőtt férfi csapat is remekelt, a Berekméri Levente-Mesterházy Roland-Pangl Ádám alkotta trió a második helyen zárt.

A gyermekeknél újonc 1-es korosztályban Martis Ádám két ezüstérmet is ünnepelhetett: egyéniben, valamint csapatban Jantosik Barnabás és Kukucska Benett társaságában. A gyermek fiú korosztályban Holba Zsombor is duplázott: egyéniben, valamint csapatban Bognár Alex és Nádudvari Noé társaként lett második, a leány csapat pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel Plézer Petra, Szombathelyi Szonja, Pálfi Réka összeállításban. Az ifiknél sem maradt érem nélkül a Ferencváros: Holba Dániel ezüstérmes lett.

Országos bajnoki címek a szezon zárásaként!

A hétvégén a balatonboglári duatlon Országos Bajnoksággal zárult a 2020-as triatlon versenyszezon.

Duatlonban is sorra születtek a magyar bajnoki címek

Az FTC triatlonosai 11 érmet nyertek a IV. Veresegyházi Duatlon és Paraduatlon Országos Bajnokságon.

Kristály helyett érmeket hoztak triatlonosaink Ajkáról

Az FTC triatlonosai három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel zárták a Rövidtávú Triatlon OB-t.

Fuss és kerékpározz a Fradiban!

Csatlakozz az FTC duatlon csapatához és eddz Budapest legszebb sportlétesítményében!

Próbáld ki a triatlont, nyílt hét a Fradiban!

Az FTC triatlon szakosztálya szeptember 21-27. között nyílt hetet tart, előképzettség nem szükséges!

Két kategóriában nyolc magyar bajnok cím a fradistától

Az FTC triatlonosai öt aranyéremmel zárták a tiszaújvárosi XXIX. Tisza Triatlon Ranglistaversenyt.

Idén is lett bajnokunk a triatlon utánpótlás OB-n!

Az FTC ifjú triatlonosai egy arany-, egy ezüst- két bronzérmet szereztek az utánpótlás Országos Bajnokságon.

Történelmi siker a Hosszútávú Országos Bajnokságon

Az emberpróbáló körülmények ellenére három ferencvárosi triatlonos is előkelő helyen végzett.