2021. június 15.
20 arany, 15 ezüst és 17 bronz a Parafa Kupán
Az FTC fiatal úszói két versenyen összesen 66 érmet nyertek.

A hétvégén két helyszínen szurkolhattunk az FTC fiatal úszóiért.

A gyöngyösi Parafa Kupán fantasztikus szerepeltek a gyerekek. Összesen 52 érmet, köztük 20 aranyat, 15 ezüstöt és 17 bronzot nyertek a ferencvárosi fiatalok. A verseny teljes eredménysorát ITT olvashatja.

A Tüske uszodában megrendezett Béka, Delfin, Cápa Derbin a fradisták egy arany-, hat ezüst- és hét bronzérmet szereztek. A viadal teljes jegyzőkönyvét ITT böngészheti.

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!

Verrasztó Dávid pazar idővel nyert Rómában

Jobb időt úszót, mint amivel megnyerték az idei Európa-bajnokságot.

Három fradista úszó az olimpián! ITT a névsor!

Az is eldőlt, hogy úszóink mely számokban versenyeznek majd a tokiói ötkarikás játékokon.