2024. május 13.
20 aranyérem a BVSC Kupáról
Úszóink összesen 56 érmet nyertek a rangos versenyen.

A hétvégén a zuglói Laky Károly Uszodában rendezték meg az úszók XXII. BVSC Kupáját, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult.

Versenyzőink összesen 56 érmet, köztük 20 aranyat, 19 ezüstöt és 17 bronzot nyertek. A teljes eredménysort ITT nézheti meg.

Rasovszky Kristóf a MÚSZ Sportolói Bizottságának elnöke

A Ferencvárosi Torna Club olimpiai bajnok úszóját a honi szövetség ülésén bízták meg a feladattal.

Fábián Bettina ötödik a Világkupán

Hosszú idő után szállt ismét versenybe úszónk Setubalban.

„Amikor először bejöttem, láttam, itt zajlik az élet”

Új úszóigazolásaink is belecsaptak - Németh Nándorral és Kovács Benedekkel indítottuk a napot - VIDEÓ

82 érmet, köztük 26 aranyat nyertek úszóink

A Budapest Kupa 4. fordulójában az FTC a harmadik helyen végzett az éremtáblázaton.

Az olimpiai bajnok Rasovszky: „Vannak további céljaim”

Nyílt vízi úszónk kikapcsolódásként túrázni jár, és már a Népligettel is ismerkedik – VIDEÓ!

Kiváló edzővel és Eb-ezüstérmes úszóval erősítünk

Az FTC-ben folytatja karrierjét Plagányi Zsolt mesteredző, valamint Kovács Benedek hátúszó.

Németh: „Minden adott, hogy jó eredményeket érjünk el”

Eb-győztes úszónk, Németh Nándor remek első benyomásokat szerzett a Fradiban - VIDEÓ!

Európa-bajnok olimpikon úszóval erősít a Fradi

A kétszeres vb-bronzérmes, Európa-bajnok Németh Nándor az FTC-ben folytatja pályafutását.