2022. április 5.
21 éremmel zárták fiatal úszóink a hétvégét
11 arannyal, 7 ezüsttel és 3 bronzzal zárták az első áprilisi hétvégét az FTC fiatal tehetségei.

Április 2-án, szombaton a budapesti Tüske Uszoda adott otthont a Budapest Kupa II. fordulójának. Klubunk versenyzői nagyszerűen teljesítettek a megmérettetésen, ugyanis összesen 11 érmet, köztük hat aranyat, három ezüstöt és bronzot szereztek. Emellett az első I. korcsoport legeredményesebb fiú versenyzője Márton Levente lett.

Egy nappal később ugyancsak a Tüske Uszodában került megrendezésre az Utánpótlás Kupa, ahol ugyancsak remekeltek az FTC versenyzői. Öt aranyérem mellett négy ezüst- és egy bronzérem lett a vége.

49 érem, közte 22 arany úszóinktól

A XX. BVSC kupán több korosztályban is pompásan szerepeltek tehetségeink.

„Várom, hogy végre nekem szóljon a Himnusz a dobogón”

Burián Kata bajnoki címmel nyitotta ferencvárosi időszakát, s az idei vb-n és Eb-n is nagyot alkotna - VIDEÓ!

Négy aranyat nyert a Fradi úszója Debrecenben

Kilenc éremmel zártuk a Hajós Alfréd Kupa 2. fordulóját. • Márton Levente négy számban győzött.

Nyári úszótábor a Fradiban 2022-ben is!

Öt különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Itt a vb-keret! Öt fradista indulhat Budapesten

A medencés és a nyíltvízi úszók között is szurkolhatunk ferencvárosi versenyzőnek a vizes világbajnokságon.

Burián Kata országos bajnok!

Kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes úszónk egy századmásodperces előnnyel nyert 200 m női háton.

Kutasi Máté bronzérmes Debrecenben

Egy bronzérem, három 4. és egy 5. hely volt a ferencvárosi úszók mérlege az OB pénteki napján.

Két ezüst, egy bronz a debreceni ob csütörtöki napján

Burián Kata és Fábián Bettina második, Gálicz László harmadik lett a debreceni ú szó OB-n.