2021. április 27.
22 érmet nyertek a fradisták az ikonikus versenyen
Úszóink felnőtt és utánpótlás korosztályban is kiválóan szerepeltek a XXXVI. BÁCSVÍZ Kupán.

A hétvégén Kecskeméten rendezték meg az évenkénti hagyományos XXXVI. BÁCSVÍZ Kupa úszóversenyt. Az FTC szakosztálya felnőtt és utánpótlás korosztályban is népes csapattal indult.

A fradisták végül összesen 22 érmet, köztük 8 aranyat, 8 ezüstöt, 6 bronzot nyertek. A 2010-es születésű fiúk között a ferencvárosi Márton Levente (a képen balra) lett a legeredményesebb úszó. A verseny teljes eredménysorát ITT érheti el.

BÁCSVÍZ Kupa Kecskemét 2021.04.24-25 Úszóink eredményei a hétvégéről: 200 m vegyes 1. Márton Levente 2. Zugonics...

Közzétette: FTC Úszók – 2021. április 26., hétfő

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.