2020. december 21.
28 aranyérem a Verrasztó testvérek vezérletével
Az FTC úszói a felnőtt és az utánpótlás korosztályban is taroltak a XV. Diapolo Cikluszáró Úszóversenyen.

A hétvégén az év utolsó úszóversenyeinek egyikét rendezték a BVSC Szőnyi úti uszodájában. A XV. Diapolo Cikluszáró viadalon az FTC népes csapattal indult.

Szakosztályunk versenyzői összesen 66 (!) érmet, köztük 28 (!) aranyat és 19-19 ezüstöt és bronzot nyertek. A versenyen a Fradi két klasszisa, Verrasztó Dávid és testvére, Verrasztó Evelyn (a képen) is indult. Ketten együtt négy számban - két-két első helyet szereztek - állhattak a dobogó legmagasabb fokára.

A teljes eredménysort ITT böngészheti.

Az év utolsó versenyén vagyunk túl, 2 napig a BVSC uszodában küzdöttek úszóink a Cikluszáró versenyen. Rengeteg èrmet...

Közzétette: FTC Úszók – 2020. december 20., vasárnap

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.