2019. november 19.
33 érem fiatal tehetségeinktől
Úszóink nyolc aranyat, öt ezüstöt és 20 bronzot nyertek s BVSC Őszi Kupán.

A hétvégén a Szőnyi úti uszodában rendezték a BVSC Őszi Kupa utánpótlás úszóversenyt, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult. Tehetséges fiú és lány versenyzőink igazán kitettek magukért, ugyanis nyolc arany-, öt ezüst- és 20 bronzérmet, azaz összesen 33 medáliát nyertek a kétnapos viadalon. A remek egyéni teljesítmények mellett csapatban is remekeltünk, mivel az Orbán Boróka, Takács Botond, Váradi Márton, Farkas Nóra, Nagyiván Borbála, Márton Levente, Magyar Antónia, Zanyi Ferdinánd összeállítású Fradi megnyerte a 8x50 méteres MIX gyorsváltót.

Rp. úszó OB: Verrasztó Dávid újabb érmet szerzett

A Fradi sportolója a szerdai, két bronzérem után csütörtökön is szerzett egyet.

Rp. úszó OB: nyolc számban döntőzünk a második napon

Az FTC úszói csütörtök délelőtt is jól szerepeltek a kaposvári rövidpályás országos bajnokságon.

Egy ezüst, két bronz az első napon

Mihályvári-Farkas Viktória 2., Verrasztó Dávid két számban is 3. lett a rövidpályás úszó ob első napján.

Rp. úszó OB: Négy számban hat döntős az első napon

Jól kezdtek a Ferencváros úszói a rövidpályás országos bajnokság első napi előfutamaiban Kaposváron.

Az FTC bajnoka is ott lesz az Európa-bajnokságon

Az emlékezetes jubileumhoz érkező Verrasztó Evelyn is indul a rövidpályás úszó Eb-n – VIDEÓ!

Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát

Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Verrasztó testvérek: két bronz a dohai Világkupán!

Evelyn és Dávid egyaránt a harmadik helyen zárt két 200 méteres versenyszámban a dohai Világkupán.